Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

13 minutes ago, Ayatollah said:

 

Šta kaže, ne postoje propisi o instalaciji medicinske opreme, naročito radiološke...

 

Svakakve se gluposti mogu pročitati po Internetu ovih dana... 

Zato sam i napisao da je ona "zaprepašćena".

To je klasičan radikalski MO.

Mi imamo problem sa primenom, an nepostojanjem zakona.

Ali njima svakakav izgovor radi posao...

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 38.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    824

  • radisa

    761

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Shan Jan said:

Citam komentare ispod instagram posta, ljudi ga optuzuju da je ustaska komunjara, valjda sto je verovatno rodom Hrvat a najveca mana mu je sto je dao zivot za oslobadjanje srpskih zemalja. Takodje se prave neke podele ili/ili - tipa sto se ne slave vise srpski junaci iz prvog svetskog rata nego nametnuta ideologija komunjara. Treba da slavimo sve ljude koji su dobri, koji su dali zivot za druge i za odbranu ideala u koje veruju. Jedno ne iskljucuje drugo.

Mozes ti da citas do sudnjeg dana, samo sto nisu krivi Mile i Milanka, nego mladi nadri istoricari iz raznih instituta sa sve svojim idejnim roditeljima, koji vec decenijama promovisu pricu koja se najbolje ilustruje tretmanom vojvode Живојина Мишића, ta;nije njegovog sina Aleksandra, oficira JV koga su kao bliskog saradnika Ђенераловог 1941. streljali Nemci*)...

I koji, obavezno i bez izuzetka, propuste, zaboravetm da napomenu, barem u fusnoti, da je 3 od ostale, ukupno 5 vojvodine dece, sinova i kceri, bilo - u partizanima.

Jedan cak toliko, da je kao samodeklarisani tvrdi staljinisttm zaglavio na 3.5 godine Goli...

I posle nastavio rad na razvoju socijalizmatm kao poprilcno priznat strucnjak za hortikulturu, obelezivsi konkretnim strucnim doprinosom poprilicno beogradskih parkova...

Srbija je poprilicno komplikovanija od napora olosa da je svrstaju u sablon dela pokojne Jugoslavije koji je bio listom rojalisticki/cetnicki opredeljen i koji su mrske komunjare '45. milionskim streljanjima uterale u tor komunizma...

A pobacaji tog olosa, k'o svaki olos, nadju mesto za izivljavanje poput spomenika Fiipovicu, inace jednom od nekoliko svetskih simbola otpora fasizmu...

Poput, recimo, Lepe Radić:

Lepa-Radic.jpg

 

I jos po nekog osmeha u lice:

Ljubo-Cupic.jpg

 

Uostalom, zapadnobalkanskatm posla, seme se zatrlo ostalim nazivima kad je najvaznije naci Ђенералов grob...

 

I vratiti Nedicu Nedicevo, sa naglaskom na centar Zemuna...

  • +1 9
Link to comment
23 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zato sam i napisao da je ona "zaprepašćena".

To je klasičan radikalski MO.

Mi imamo problem sa primenom, an nepostojanjem zakona.

Ali njima svakakav izgovor radi posao...

Ma ta žena iz kbloatm lupeta najstrašnije da nema propisa ? Kako znamo da je Grujičićka zaprepašćena ? Treba da verujemo da je radikalka promptno reagovala i primila zabrinute građane na razgovor ? Mnogo toga je nejasno iz ove viber objave....

 

opet, ako je u pitanju pritisak da se u toj zgradi ne instalira radiologija, meni se čini legitimnim i lupetanje i uzbuna javnosti kao sredstvo :fantom:

 

Edip: @napadaj objasnio sve što treba znati oko ovog slučajatm

Edited by warp
Link to comment

razlog? razlog?razlog? šta se dešavalo u životima (i glavama) ljudi koji nisu imali nu 30 godina. na mogu da zamislim stravičnije.

Link to comment

ja to ne mogu da gledam :ph34r:

 

ed. ne zato shto samo ne mogu, nego shto sam sad godinu dana unazad stekla neku kao sposobnost, da kad se desi uzas (i pre toga sam bila u nekoj maloj predispoziciji, nekom malom "treningu"), svesna sam da ja neshto osecam i razumem od tog uzasa, na nekom neverbalnom nivou i ne mogu to da podnosim.

 

neki deo tudjeg uzasa nesmetano teche kroz mene.

Edited by gospa buba
  • +1 8
Link to comment
Just now, zorglub said:

 

I nepogrešivo, doduše za sada jedini, komentar o partizanskim zločinima. Filipović testerom ljudima sekao ruke, e - istina je!

 

Jebeno neverovatno

olosh, bez greshke.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

olosh, bez greshke.

 

Jašta more, samo - ili je u pitanju neko odeljenje, nekakav tucet ljudskih kučaka koji organizovano i predano na svaku vest/članak koja ima bilo kakve veze sa NOBom ostavlja ovakve fekalije, ili je zatiranje svega socijalističkog uzelo toliko maha da nismo ni svesni.

 

Pre neki dan, vest da u Bačkom Petrovcu (čini mi se) gradonačelnik uklanja nazive svih ulica WW2 narodnih heroja, uključujući "Proletersku" itd., uz komentar da su to bili "zločinci na ruskim tenkovima", tako nešto. Prestonica je svoju čistku komunista odradila ojha odavno, u tišini doduše, pa se pitam - zašto random glupander ne bi poverovao da je Steva u stvari bio partizanski psiho-koljač kad niko od vlasti, niko od državnih medija ni ne tvrdi drugačije?

  • +1 1
Link to comment

Nije li zanimljivo da uzlet nacionalizma u svetu je nastao bukvalno sa padom uticaja Crkvi? Kao da je stoka koja sedi u svojim udobnim foteljama, koja zivi od naseg rada, morala da nadje drugi razlog da ih ne pobijemo kad je nestalo da su tu voljom Boga i uz podrsku njegove Crkve? Nacionalizam je koska bacena sirotinji da se pobije izmedju sebe i ne vidi ko je izrabljuje. Da ne postoji, trebalo bi ga izmisliti. Ups, i bio je izmisljen, surprise, surprise.

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, warp said:

Pa ništa, recite Tedu, Kumsu, Moći i ostalima da se bave uzaludnim poslom

Napadaj a ne Kums.

  • Hvala 1
Link to comment
53 minutes ago, Shan Jan said:

Nije li zanimljivo da uzlet nacionalizma u svetu je nastao bukvalno sa padom uticaja Crkvi?


Nema veze sa religijom, daleko joj lepa kuca. I sada se zloupotrebljava. Ima veze sa ekonomijom. 
 

Sve sto sam cula, veze sa duhovnoscu nema, cist tribalizam i na drugoj strani nametanje drugima socijalne matrice srednjeg veka. Da im religija da formalno pravo da maltretiraju druge. 

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

 

Jašta more, samo - ili je u pitanju neko odeljenje, nekakav tucet ljudskih kučaka koji organizovano i predano na svaku vest/članak koja ima bilo kakve veze sa NOBom ostavlja ovakve fekalije, ili je zatiranje svega socijalističkog uzelo toliko maha da nismo ni svesni.

 

Pre neki dan, vest da u Bačkom Petrovcu (čini mi se) gradonačelnik uklanja nazive svih ulica WW2 narodnih heroja, uključujući "Proletersku" itd., uz komentar da su to bili "zločinci na ruskim tenkovima", tako nešto. Prestonica je svoju čistku komunista odradila ojha odavno, u tišini doduše, pa se pitam - zašto random glupander ne bi poverovao da je Steva u stvari bio partizanski psiho-koljač kad niko od vlasti, niko od državnih medija ni ne tvrdi drugačije?

Бачки Петровац је већински словачко место.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...