Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

https://rs.n1info.com/vesti/profesorka-tehnicke-skole-u-trsteniku-na-ovome-se-nece-stati/

 

Znaci ladno postoji clan u zakonu o udaranju po dzepu “roditelja” za pustanje nevaspitane marve medju ljude, ali se iz nekih razloga ne primenjuje :dry:

 

„Saznali smo da je odavno predviđeno da kad učenik napravi ozbiljniji prekršaj roditelji po prijavi škole mogu da budu novčano kažnjeni, ali se to u praksi ne događa. Zašto ne bismo na početku školske godine svim roditeljima pročitali šta piše u zakonu? Neka se potpišu da su obavešteni i da su razumeli, na taj način ćemo imati na papiru da su svi primili k znanju. Mi kao nastavnici ćemo da zabeležimo svaki incident, da bismo o svemu imali pisani trag, a ako se nešto desi, škola može da pokrene postupak da bi se roditelji novčano kaznili. Mislim da bi neke stvari mogle da se spreče kada bi roditelje ‘udarili’ po džepu“, kaže sagovornica Danasa.

Edited by Leia
  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ako su anketirali telefonom babe i dede oni uvek podržavaju 100% :P

 

Pa da. U njihovo vreme dok se sluzila vojska, sve je bilo mnogo bolje. Kako ukinuli, ode sve dodjavola..

Link to comment

To najmanje podrzavaju oni koji nisu bili ni u pelenama,, ni u skoli devedestih ili trecepozivci, zato ih uredno ucutkavaju, ne podmicuju i prespinavaju - sve je to isto, vataboutizmi svuda unaokolo. Jer vecina neumrezenih zna vrlo dobro na sta je to za koga licilo. Bukvalno ne znam ni jednu takvu osobu, ni zensko, ni musko da podrzava ovo.

 

Sem onih zapenjenih koji su svoju guzicu volesbno izvukli, a onda nastavili oportuno da dobosare. 

Edited by Moonwalker
  • +1 4
Link to comment
50 minutes ago, Shan Jan said:

MUŠKARCI STARIJI OD 30 GODINA SLUŽE VOJNI ROK? Ministar odbrane: Apsolutno da! Vučević otkrio koji je glavni cilj obuke

 

Koja je fora sa ovim ponovnim uvodjenjem vojnog roka? Jel realno da 70% srba to podrzava?

Rutinski, nov ministar vojni, nova priča o služenju vojske (setimo se Vulina na 15dnevnoj obuci, kao). Svi u vojsci znaju da nema nikog ko to ume da organizuje i obuči te ljude, a država zna da nema para za to i onda sve u krug. 

 

Služenje vojske je u pamćenju bukvalno svih koje znam da su kroz to prošli bilo zapamćeno kao veliko gubljenje vremena, zdravlja, sticanje veština koje su zaboravili do kraja roka i kao veliko opterećenje za budžet njihovih sirotih familija. Samo znam za prepričavanje gluposti koje su im se desile i idiota sa kojima su imali posla. Sećam se priče za nekog mog dedu-ujaka, porodica je morala da se zajmi da bi mu slali neku gotovinu da mu se nađe, to je iz onih vremena kad se ljuštila proja i kačamak.

 

44 minutes ago, Leia said:

Znaci ladno postoji clan u zakonu o udaranju po dzepu “roditelja” za pustanje nevaspitane marve medju ljude, ali se iz nekih razloga ne primenjuje :dry:

 

Mislim da su neke moje dede naplaćale kazni tako za sranja što su njihovi naslednici pravili po školama. Jedan je i zaglavio zatvor na 15 dana, al tu je već bilo neko potezanje hladnog oružja. To je bilo davno, doduše, ali ne bi me čudilo da propisi i dalje stoje. 

  • +1 3
Link to comment

ja sam se vazda pitao zbog čega mi moje 15 stražarenje u kasarni a protiv moje volje i smatrano kao obaveza prema otadžbini, nije ušlo u radni staž.

 

inače, yebeš novi vojni rok ako u njemu ne bude obavezno gledanje TV dnevnika (PINK prvenstveno), Njegovih i Njenih obraćanja i "aktuelnosti" na hepiju i ako ne bude časova političke nastave.

  • +1 1
Link to comment

Roditelji takve dece ili to ne bi platili, ili bi pre dali advokatu (i veću sumu od te), ili ih baš briga.

 

Inače, skoro mi je u rodnom mestu bio slučaj da je učenik prvog razreda srednje škole vatrom napao učenika šestog razreda (škole su jedna do druge i dele salu za fizičko). Uzeo sprej i upaljač, pitao ga da li želi da ga prebije ili zapali, dete ćutalo u šoku, i mamlaz ga oprli vatrom po jakni i ruci. Sreća da je ovaj podigao ruku i jaknu, mogao je direktno po licu. 

 

Pozovu oca, ne može da dođe, ima posla, pozovu majku, majka kaže da ga izbace ako tako odluče, ne zna šta da radi s njim. I oni ga valjda izbacili, znam da su se saglasili da ga se reše. Otac ovog klinca hteo da ga nađe i ubije, ne znači da neće kad se stvar bude stišala.

 

Jasni su mi i glupiranje i hormoni i zloba. Nije mi jasno da je neko toliko glup i/ili zao da ne razume šta će da mu se desi ako nekoga oprli vatrom po licu. 

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Malvo said:

Roditelji takve dece ili to ne bi platili, ili bi pre dali advokatu (i veću sumu od te), ili ih baš briga.


Eto prilike da se opravda postojanje sudskih izvrsitelja :fantom:

Ako mogu da izbacuju ljude na ulicu i prodaju im stanove na dobos zbog dugova za racune, pa mogu valjda i u ovakvim prilikama

  • +1 5
Link to comment
15 minutes ago, Malvo said:

Jasni su mi i glupiranje i hormoni i zloba. Nije mi jasno da je neko toliko glup i/ili zao da ne razume šta će da mu se desi ako nekoga oprli vatrom po licu. 

Prošle nedelje roditeljski, BG škola u kraju gde je srednja klasa, učiteljica kaže da je primetila da deci nedostaje empatije. 26 desetogodišnjih psihopata na gomili. What could possibly go wrong?

Link to comment
18 minutes ago, Zabalujev said:

BG škola u kraju gde je srednja klasa, učiteljica kaže da je primetila da deci nedostaje empatije.


Taj fazon, drska i bezobrazna deca su otisla u istoriju, sad samo oprezno kao po minskom polju “nedostaje empatija”, “poremecaj paznje”, “nije dete krivo plaky” :rolleyes:

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...