Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 hours ago, Moonwalker said:

Dakle kako sam se sada iznervirala, a valjda im je to bio i cilj. O smrti Snezane (Peric) Pantic koja je sama po sebi strasna, portal stavlja ovakav naslov. ***** ih klikbajt i za smrtni slucaj vrhunskog sportiste i sampionke. Malogradjansko odvratno smece. 

 

https://nova.rs/sport/ostalo/snezana-peric-djordje-pantic-preminula-karate/

 


Eno mi Vesa Simonović preti fizičkom silom u imboks jerbo sam onoga ko je ovo ovako napisao i objavio nazvao "stoko glupa" :D

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

sad me predsednik zgrade pitao da dodjem u mesnu zajednicu da dam siguran glas, jbt poludeo sam, ne znam kako sam se iskulirao, sta moze da se uradi povodom tih skupljanja u mesnoj zajednici, hocu tim njuskama i govnima da jebem kevu...

Link to comment
sad me predsednik zgrade pitao da dodjem u mesnu zajednicu da dam siguran glas, jbt poludeo sam, ne znam kako sam se iskulirao, sta moze da se uradi povodom tih skupljanja u mesnoj zajednici, hocu tim njuskama i govnima da jebem kevu...
Možeš da se dogovoriš sa nekim pa da ih vijate na dan izbora [emoji4]







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
sad me predsednik zgrade pitao da dodjem u mesnu zajednicu da dam siguran glas, jbt poludeo sam, ne znam kako sam se iskulirao, sta moze da se uradi povodom tih skupljanja u mesnoj zajednici, hocu tim njuskama i govnima da jebem kevu...
Evo ga...









... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...