Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 5.1.2022. at 21:30, desboj said:

Laćarak - Boš je 55 km

Beograd - Boš 32 po guglu

 

I dalje ne razumem da je neko negde primoran da radi, pogotovo za minimalac, a pogotovo na kasi/mesari u marketu gde su redovne mušterije drkoši sa upaljenom prostatom ili klimakterične gospođe Slavice. 16 puta bi ih oterao u 3 lepe i zapalio u ___________(upisati random fabriku u npr Šimanovcima) radeći za minimum minimuma 400 evra čisto na ruke plus staž i osiguranje.

 

Ne pije vodu to rantovanije o Delezu rođaci.

Isto ima i Deleze, identični uslovi, prevoz trtemrte, ali ne vredi vam to noćnog rada, pa to je minimalac (30%+ za noćni rad)

Link to comment
On 21.2.2022. at 10:34, Taihoskopija said:

Izvinjavam se na izboru reči, ali: jebem im mater psihopatsku, ljudi su bežali u krug benzinske pumpe u blizini i zaustavljali automobile koliko je stoka brzo vozila pre konkretnog udesa. 

 

 

 

I potvrđena je pretpostavka da će sutra neko legit moći da me ubije na sve načine ili da mi razmaže majku po kolovozu i da ništa i da je to ok i normalno stanje stvari. 

Ako je imao rotaciju, onda je dozvoljeno da te ubije. Ne znam šta se buniš.

  • +1 1
Link to comment
On 21.2.2022. at 10:34, Taihoskopija said:

Izvinjavam se na izboru reči, ali: jebem im mater psihopatsku, ljudi su bežali u krug benzinske pumpe u blizini i zaustavljali automobile koliko je stoka brzo vozila pre konkretnog udesa. 

 

 

 

I potvrđena je pretpostavka da će sutra neko legit moći da me ubije na sve načine ili da mi razmaže majku po kolovozu i da ništa i da je to ok i normalno stanje stvari. 

danas pročitah u "novoj" da je podneta krivična prijava protiv vozača iz voolinove pratnje. nema na sajtu. vozač m.v. je vozio audi 6 nepoznaton brzinom i zveknuo u fiat vozača početnika I.S. koji nije imao alkohola u krvi.

  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam da li je ova rubrika posvecena samo nasim teritorijama ali..

 

Izgleda da se desio ozbiljan haos na fudbalskoj utakmici u Meksiku, izbili neredi, tucnjava..neke informacije kazu 22 ubijeno.

Link to comment

Ne posećujem nešto ovaj topik ali videh da su dve od zadnje tri vesti potpune dezinformacije..u Meksiku 22 povređena i 2 mrtva u tuči navijača dok baš ništa ne ukazuje da telo izvučeno kod Kostolca ima veze sa Matejom Perišem..pominje se mogućnost da je to još jedna od žrtava Veljinog klana

Link to comment
  • 2 weeks later...
13 hours ago, msv said:

qekKiC2.jpg

Ja sam doživeo 2014. da me ugledna beogradska arhitektkinja na časovima crtanja zamoli da joj organizujem da primi neku žrtvu poplava u kuću, ali da bude belac (citiram). Trebalo mi je desetak sekundi da se saberem, pa sam pitao što. Kaže žena ima troje dece gaji ih sama pa ne bi da prima bilo koga u stan. Mirno sam je posavetovao da je u tom slučaju najbolje da ne prima nikoga, snaći će se ljudi i bez nje. I dalje je ona tu okolo, vrti se po kulturnim događajima, komentariše učeno, nosi svoju pažljivo skrojenu masku ekstremno civilizovane i progresivne osobe i nikad čovek ne bi reko da bi ona tako što izjavila. 

 

Mada mi je istog dana prišla i direktorka institucije u kojoj su se časovi odvijali. DS kadar iz Bitef ekipe, nikad je nisam video tako srećnu: Heeej, vidiš ti ovo, sad će biti projekata, love! Ajde smisli neku radionicu brzo, recimo nek deca crtaju poplave, poplava u umetnosti. Njoj ništa nisam reko, samo sam reko važi i otišo kući.

 

E sad, da li i koliko je gori čovek koji nema obraza da iskulira pisano izjašnjavanje po rasnom pitanju od ove što je pametna da ga ispoljava samo u internoj komunikaciji, otvoreno je za raspravu.

 

 

Edited by Hermetico
  • +1 8
Link to comment
2 hours ago, Hermetico said:

nikad je nisam video tako srećnu: Heeej, vidiš ti ovo, sad će biti projekata, love! Ajde smisli neku radionicu brzo, recimo nek deca crtaju poplave, poplava u umetnosti.

 

 

:isuse:

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...