Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čim vidim tekst u kojem se niko ne spominje imenom i prezimenom, ni inicijalima, malo se ogradim.  Ta štetna lampa, jesu je oni sad prvi put upalili pa je počela da šteti ili se ovo dešavalo i ranije? Mogu biti i 100x radikali, gde su nabavili za bolnicu uv lampu koja toliko šteti, ko da ima žicu od uranijuma? Ni gugl mnogo ne pomaže oko ove oftalmie fotoelektrike...

  • +1 1
Link to comment
On 16.11.2020. at 4:25, zorglub said:

 

Ovo je skoro pa redovno bio slučaj kad Beovoz prolazi pored Zemun Polja, nekada.

U Zemun Polju su kamenovali i putnike kad izadju. :laugh:  Mene, jednom, jedva sam uteko.

Link to comment
Just now, Hermetico said:

U Zemun Polju su kamenovali i putnike kad izadju. :laugh:  Mene, jednom, jedva sam uteko.

 

U mom kraju su linijski taksisti za Bg platili Romima da kamenuju voz, koji je nekih 3 puta jeftinije vozio u prestonicu.

 

Ne bi me cudilo da su ovo u Krnjaci odradili Pancevci koji kombijima voze liniju Bg-Pa.

Link to comment
24 minutes ago, SNARC said:

 

U mom kraju su linijski taksisti za Bg platili Romima da kamenuju voz, koji je nekih 3 puta jeftinije vozio u prestonicu.

 

Ne bi me cudilo da su ovo u Krnjaci odradili Pancevci koji kombijima voze liniju Bg-Pa.

 Niti voz ide do Pančeva (samo do Ovče), niti više ima kombija / linijskih taksista (policija ih počistila, jer Pantransport) ...

Link to comment
1 minute ago, Bir Adim Öte said:

 Niti voz ide do Pančeva (samo do Ovče), niti više ima kombija / linijskih taksista (policija ih počistila, jer Pantransport) ...

 

Eto kad ne procitas vest..mislio sam da je drugi voz u pitanju, onaj koji ide kroz Pancevo.

 

Pantransport pretrazih na gugletu..to je zvanicni gradski prevoznik ? Jel se tako zvao i ranije ili sam ja propustio nesto ?

Link to comment

Nova firma. Javno-privatno partnerstvo (gde je javno vlasništvo svega 3%, btw). Mora im se priznati odličan vozni park, lepa boja i sve novi busevi.

Prethodni prevoznik, ATP, otišao u stečaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...