Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

E bubo moja, to je južno od Bg, a boga mi i severno od NS dosta česta praksa u malim radnjicama, kiscima i slično, da ljudi imaju platu manju od minimalca, a razliku vraćaju na ruke...

 

Ono što je iz moje, verovatno udobne fotelje neverovatno, da se neki kao vlasnik nečega ovko blamira za par hiljada dinara...

 

Vlasnici su obično tipa "j**o bi se za dinar"

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čujem danas priču, iz prve je ruke, ali pošto kupio:

 

Selo na potezu Kruševac-Trstenik, riba prilazi, pipa pomorandže u nekoj lokalnoj radnjici i kaže: "Izvinite molim vas, mogu li ući bez maske, samo da uzmem ovih par pomorandži", vlasnik-prodavac kao "jao pa ne bih smeo, ali ajde", BAM, anderkavr inspekcija, 350k kazna na licu mjesta

 

S jedne strane govna smo, sa druge u velikim smo govnima

 

 

Link to comment
On 1.12.2020. at 20:17, levi said:

 

Savez studenata se sastane i promišlja ko treba da bude patrijarh  :unsure: Ćivote

 

Najsimpatičniji detalj u ovoj zaprepašćujućoj vesti jeste to što narečeni studenti, sva je prilika, čvrsto veruju da je njihova neobuzdana mladost prirodni saveznik svakog bunta, te su se zato opredelili za (potencijalnog) kandidata koji iz njihove vizure  nepomirljivo odudara od svega što je do sada pomenuto ili ponuđeno. 

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Čujem danas priču, iz prve je ruke, ali pošto kupio:

 

Selo na potezu Kruševac-Trstenik, riba prilazi, pipa pomorandže u nekoj lokalnoj radnjici i kaže: "Izvinite molim vas, mogu li ući bez maske, samo da uzmem ovih par pomorandži", vlasnik-prodavac kao "jao pa ne bih smeo, ali ajde", BAM, anderkavr inspekcija, 350k kazna na licu mjesta

 

S jedne strane govna smo, sa druge u velikim smo govnima

 

 

dobro nije trazila za staru majku, slijepu i kljastu. jel ima inspekcija pravo da navodi na kriminal, pa josh pomocu riblja? :unsure:

Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

dobro nije trazila za staru majku, slijepu i kljastu. jel ima inspekcija pravo da navodi na kriminal, pa josh pomocu riblja? :unsure:

 

Bese je ona u Nisu trazila pljeskavicu za sina u bolnici od radnice koja je vec zatvarala kiosk i ugasila kasu..pa je na silne molbe i kuknjavu opet pokrenula rostilj..i onda inspektorka..puf, kazna.

 

Ako saobracajcima prete da ne smeju da predaju smenu bez bar 5 ili 10 kazni..zasto ne bi mogli i ovima. 

 

Drzavi ozbiljno fali para a vi se ljudi pazite.

  • +1 1
Link to comment

Ovo su radili i kad sam ja radio u sudu pre 15+ godina. Sećam se nekog krivičnog postupka, gde su undercover devizni inspektori bukvalno vukli za rukav ljude po Dušanovačkoj pijaci da im zamene npr. 20 evra, pa kada ovi kažu OK, oni im pisali prijave. Nema veze sa stanjem u državnoj kasi, već sa mentalnim sklopom tih likova po inspektoratima. Btw, u takvim postupcima su bili prilično bahati, sve dok se ne pojavi neki malo ozbiljniji branilac...

Link to comment

Juce je u apoteci apotekarka trazila od neke zene da skine sal da bi se uverila da ima masku, pa joj se izvinjavala zato sto se tako ponasaju inpektori, pa mora da zajebava posten svet.

Link to comment
On 2.12.2020. at 1:15, radisa said:

E bubo moja, to je južno od Bg, a boga mi i severno od NS dosta česta praksa u malim radnjicama, kiscima i slično, da ljudi imaju platu manju od minimalca, a razliku vraćaju na ruke...

 

Ono što je iz moje, verovatno udobne fotelje neverovatno, da se neki kao vlasnik nečega ovko blamira za par hiljada dinara...

 

On 2.12.2020. at 1:35, gospa buba said:

a otkud znam. neko se blamira da jede bolje, neko se blamira da mu gospodja ide na drugo zimovanje, to je teshko prosuditi. kod nas se i prost opstanak i treshko bogacenje zasnivaju na izrabljivanju drugog, tako je ustrojen sistem.

 

 

Valjda je blam kad te sramota.

 

Ne veruem da je njih blam i da se prevrcu po krevetu uvece u znoju i nesanici.

Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

 

 

 

Valjda je blam kad te sramota.

 

Ne veruem da je njih blam i da se prevrcu po krevetu uvece u znoju i nesanici.

mislim da svi vrlo dobro znaju shta rade. ne biva uzalud onolika cika i nisam znao, jednom kad se 'rat' zavrshi :dry:

Link to comment

Bogumi od kada sam gledao Zekicku u utisku nedelje, sumnjam da je tu ostalo zrno ljudskog. Ne zezam se, mislim da su ti ljudi (Atlagic, Zekicka i ostali zombiji) ogrezli u racionalizacijama svojih postupaka, oni 24/7 bez problema racionalizuju one postupke koje Raskoljnikov npr. nije uspeo da sažvaće.

 

Iskreno mislim da tu ima ozbiljne psihopatije koja ima sreću da se ispoljava u sistemu društvu koje psihopate i granično ponašanje ne ume da prepozna.

 

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

Експлозија у Абердаревој, једна особа погинула, две повређене

У Београду у Абердаревој улици код зграде РТС-а нешто пре 10 часова дошло је до велике експлозије у којој је једна особа преминула, а две су тешко повређене.

 

Ескплозија се догодила испод зграде РТС-а у Абердаревој улици где су радници радили на реконструцији инсталација. Међу радницима има повређених.

Како незванично сазнајемо експлодирала је боца са гасом. 

Екипе хитне помоћи и полиције су на лицу места.

 
 
 

 
Edited by arkonada
Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...