Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

12 minutes ago, omiljeni said:

nisu manekeni valjda znaju đe rade, što se ono kaže

:isuse: 

Aham...

K'o oni u 'Grmecu' 90. i neke, pa na dalje... 

 

Ovi sto dzumle ginu na gradjevinama takodje, svako zna da se tamo po nekad gine...

 

Kazi da se zezas, 'leba ti...

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, zorglub said:

Jezička je odavno prihvaćena zavrzlama, kao što je u rusiji "avtomat" automatska puška, a kod nas "automat" ppsh, MP40 i sve što koristi isključivo pištoljsku municiju. Ceo svet municiju za tu napravu zove granatom, osim Rusa i nas. Kod Švabova je beše merzer. Ali prihvatam da sam se ispalio usled anglosaksonskih jezičkih uticaja.

U pravu si, pitanje jeste za jezikoslovlje i jezikoslovce...

Link to comment
26 minutes ago, namenski said:

:isuse: 

Aham...

K'o oni u 'Grmecu' 90. i neke, pa na dalje... 

 

Ovi sto dzumle ginu na gradjevinama takodje, svako zna da se tamo po nekad gine...

 

Kazi da se zezas, 'leba ti...

ma zeza se, to je omiljeni

Link to comment

evo šta reče veliki poznavalac svega i svačeka i srbiji, tzv veliki moodo vođa

 

:frust:

 

Quote

Očigledno su žice bile pogrešno privezane. To su stvari koje se dešavaju u fabrikama oružja, uvek će se dešavati...

 

Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

Nije da cepidlačim, ali kako to mine imaju domet?

 

Quote

Inače te "eksperimentalne" mine su iste kao stare, nego kao imaju domet par metara dalje i tako samo presipaju iz šupljeg u prazno, da bi stvorili privid da nešto rade.

 

Udarni?

Link to comment

Predsednik Drzave...

Jebote, jebote, jebote... :isuse: 

 

 

Za to nema, ne postoji naziv, kataklizma je preblag, tajfun, zemljotres, dodje i prodje, ljudi  prionu na posao i izgrade poruseno, ozale mrtve i nastave, posledice ovakve propasti se lece decenijama.

Ako se uopste lece...

 

Ne mogu da verujem...

  • +1 1
Link to comment
Au, jebote, to nisam zakacio...
Stvarno pomenuo i pogresno povezane zice?
 
[mention=9958]omiljeni[/mention] izvini, nisam shvatio da se zezas, a tanak sam na ovakve pogibije.
Izvini jos jednom [emoji4] 
Nije to samo obicno zezanje, vise je bilo citiranje:

Umesto toga, predsednik SNS i Srbije Aleksandar Vučić ocu poginulog Milivojevića u Lučanima govori da "ljudi ovde ne rade kao na manekenskoj pisti, nego rade u fabrici baruta i oružja".
Link to comment
18 hours ago, omiljeni said:

Umesto toga, predsednik SNS i Srbije Aleksandar Vučić ocu poginulog Milivojevića u Lučanima govori da "ljudi ovde ne rade kao na manekenskoj pisti, nego rade u fabrici baruta i oružja".

 

Sta je predsednik trebalo da radi, da glumi moralnu gromadu?

 

Čovek rekao sta zaista misli o tome, proizvodnja ne sme da stane, Tešić mora da izvozi, sad ako je preterao kazniće ga narod na izborima oh wait pa on ima sve televizije i novine

 

A da nije moralna gromada, nije

Edited by Caligula
Link to comment

 

Od 2:00 minuta... 

Nakon ovog događaja, Aleksandar Vučić je za mene prestao da bude ljudsko biće. 

 

Ja zapravo ni dan danas ne mogu da prihvatim da je ovo prošlo.

Da je pijani pilot u helikopteru prošao.

I da je Bizonovo pozivanje sa skupštinske govornice da huligani upadaju zaključanim ljudima u zgrade prošlo.

Kad kažem prošlo, mislim prošlo bez nedvosmislenog, oštrog, ako je neophodno i surovog odgovora naroda.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
On 2.11.2020. at 14:55, zorglub said:

Jbm mu oca, zar u minobacač ne idu granate? Znam, znam...

U vojnoj terminologiji sve što ima upaljač i ekspolzivno punjenje se smatra minom.a ono što nema vlastiti pogon je bomba,tj granata,što opet zavisi ko kako gleda i klasira.

 

Što se tiče dometa i tu može da se polemiše.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic

desnicarska govna su sada na zub uzela i danila prnjata, doskorasnjeg predsjednika umj savjeta ulus-a

 

Progon i pretnje smrću savremenim umetnicima

 

 

Quote

 

To se dešava sinhronizovano kroz više objava – kaže za Danas Danilo Prnjat, umetnik i donedavno predsednik Umetničkog saveta ULUS-a, koji je i sam meta brutalnih napada na društvenim mrežama zbog čega je prošle sedmice odlučio da podnese ostavku na poziciju u ULUS-u. On je ispričao za Danas da je neko napravio fotomontažu tako što je isekao glavu iz njegovog performansa „Moj savršeni ljubavnik“ u kome liže izlog prodavnice skupih modnih brendova, namontiravši je tako da izgleda kao da liže anus umetniku Arionu Aslaniju koji izvodi performans „Shit Maping“ u kome obavlja nuždu ispred Umetničkog paviljona Cvijeta Zuzorić, a kao protestni čin kada je Dragica Nikolić primljena u članstvo ULUS-a.

– Fotomontažu su ljudi podelili, da bi je kasnije preuzela stranica „Ko truje našu decu“. To je u toku večeri imalo preko 100 reobjava, tu stranicu prati preko 70.000 ljudi i to prerasta u talas na desetine hiljada komentara koji pozivaju na nasilje, diskriminaciju po rodnoj osnovi i nacionalnoj, u slučaju umetnika Ariona Aslanija. Te stvari se veoma lako preliju u realnost. Pre nekoliko meseci je bio slučaj sa videom u kome dečko liže krst koji je šerovao „Levijatan“. Posle toga je taj dečko pretučen – skreće pažnju Prnjat. On kaže da su pretnjama i uvredama izloženi i drugi umetnici – Branko Milišković, Vladimir Miladinović, Nikola Džafo, Vladan Jeremić, Gabrijela Vasić…

 

 

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...