Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Oba ova 'drugačija' saopštenja su u gram izmerena i koordinisana. Ne znam kako su izazvali ovih šest saopštenja ministarstva (šesto je bilo reakcija na izjavu Filipa Švarma), ne znam jel nekom kažeš da privremeno mora da bude budala ili nađeš privremenu budalu ili šta. Ako saberemo sve Biljanine izjave u poslednih par godina, budala je svako ko veruje u njenu iskrenost, naivnost, dobru nameru... Ali verujem da je danas većina kulturnih radnika manje ili više srećna što kažnjavanje izopačene umetnosti po slobodnom izboru progonom i batinama nije preko noći postalo zvanična državna politika. Jer svi znamo da može da se desi da probaju. Možda su stvarno malo i probali, uglavnom svako ispitivanje javnosti je dobro ispitivanje javnosti kad su u tvojim rukama uglavnom svi konci. 
 
EDIT [mention=295]Frank Pembleton[/mention] Ma nije ni u senci. Pare na konkursu gradskog sekretarijata pre neku godinu su delila dva lika iz te ekipe u Mornaru, sedeli i pisali gledali ih ljudi.
Ma naravno, to pitanje "u senci" je da ne bi govedo reklo "ja imam pečat"...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 hours ago, Hermetico said:

Upala Brnaba na belom konju, zato se ovoliko i pisalo. 

"Volela bih da smo se konsultovali, jer mislim da je Ministarstvo kulture napravilo dodatnu promociju te izložbe."

 

nije beli konj.

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

"Volela bih da smo se konsultovali, jer mislim da je Ministarstvo kulture napravilo dodatnu promociju te izložbe."

 

nije beli konj.

Nisam mislio da zaista spašava nego da se predstavlja kao da to radi. Ironija. 

  • +1 1
Link to comment

Јбт у једном дану прочитам о том контејнеру у Парагвају и о турском доушнику кога је њихова служба заврбовала за атентат на курдску политичарку у Аустрији и предала му инструкције... на штајги у Београду.

 

Бем ти Балкан...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...