Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

16 hours ago, Bambula said:

Njih ni smrtna kazna ne bi odvratila od toga, a ne jedan Juric.Ali aktivizam u smislu da se takvi bolesnici zatvore dozivotno ili da se likvidiraju je skroz ispravan stav. 

 

Mozda malo gledam subjektivno, ali da meni neko siluje i ubije dete i da znam da to neko radi drugom detetu nesto se ne bih razmisljao sta mi je ciniti.A sigurno ne bih rekao da znam za jos slucajeva ali mozda me ubiju pa ono u sledecem broju saznajte vise. 

 

Ta hraborst na kasicicu je smesna, ako si vec nesto zapoceo teraj do kraja pa makar platio i glavom.A ako nisi spreman na tu cenu onda nisi trebao ni da pocinjes. 

jurićev aktivizam je krenuo i ide u pogrešnom smeru. ispravno bi bilo da je usmeren ka razgovorima sa roditeljima, decom, tinejdžerima o stvarima poput one koja se desila njegovoj porodici. da roditelje edukuje u smeru veće brige za ponašanje dece i nihovo usmeravanje u smislu predviđanja i izbegavanja rizičih situacija. da se ne lunja iza ponoći po vukojebini, da se ne seda u auto sa pijanim vršnjakom posle žurke. da se u slučaju kasnog povratka pozove roditelj. on je sebi utuvio u glavu da treba da bude zakonopisac, istražitelj.......može da bude jako opasno donošenje i zakona i presuda na osnovu emocija, medija (da ne govorim o tabloidima) navedene mase. ne može da bude ispravan stav o doživotnom zatvaranju ili likvidaciji bolesnika, kakvi god bili. ne može da bude ispravan stav o uzimanju pravde u sopstvene ruke. ako se to prihvati kriterijum će da se spusti do izgovorene ružne reči.

 

na kraju, jurić bi trebao da nastavi sa običnim životom. opsesija može da dovede do ludila. ako se u ovom slučaju uopšte radio opsesiji. 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam to izneo kao subjektovno misljenje, mada dok covek ne dozivi tako tako nesto nikada ne moze da zna kako bi reagovao.Ali ovako prvo sto mi pada na pamet je da bi takav bolesnik doziveo istu sudbinu. 

 

Ali treba prosetati i tudje cipele da bi se znalo. 

 

Ali jedno je sigurno da je Juricu usla voda u usi i da sada postupa za svaku osudu i na svaciju stetu pa cak i svoju. 

 

Jer jedna je stvar pisati sta bi bila adekvatna kazna za takve ljude, neki bi vesali neki bi davali drugu sansu i to je valjda normalno. 

 

Ali ovo sto je Juric uradio je pogresno na vise nivoa. 

 

Covek izgleda sprovodi neke privatne akcije i prikuplja informacije sto opet nije dobro, isti tako nije dobro ni ako mu neko daje takve informacije smatrajuci da on ima neku moc da to resi.A na kraju ako ovo radi zarad neke politike onda tek nevalja. 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

ma neka ga duva pajser, kakav odvratni stav i samopromocija

 

 

 

 

Nije bitno koje je boje macka, sve dok lovi miseve. 

 

Ako je pomogao i otkrio ovoga - super.

Ako nije..nema veze..opet super.

Link to comment
5 minutes ago, ragasto said:

Ako je verovati Blicu, ovaj lik je uhapšen nakon što su ga maloletnici prijavili policiji, što znači da Jurićeva izjava nema veze sa tim.

 

jedino ima smisla ako su se obratili njemu pa policiji preko njega

 

Link to comment

 

7 minutes ago, copkillah said:

 

jedino ima smisla ako su se obratili njemu pa policiji preko njega

 

Mda...mada, nešto ne verujem. A Jurić svojim tvitom uzima deo zasluga za hapšenje... 

Link to comment

Meni ova priča izgleda poznata od ranije, ovo sa skidanjem i oblačenjem za fotografisanje...
Ili je isto tako neko uhvaćen.
No neka ih pohvataju sve...
Ali ovo "da sam vam dao, sad ne bi bilo..."
Pa jbte, nije poenta MENI daš, nego da ćutiš dok murija ne ćapi sve...
On ne kapira uopšte stvari...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...