Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 1.2.2020. at 7:51, renne said:

Opet Jurić na RTS

juče reče na naslovnici informera da sklanjamo decu u kuće. da je brica na slobodi. šta piše unutra, ne znam

Link to comment

jurić na tribini "stres i mediji"

Quote

Srpska javnost svakodnevno je izložena senzacionalističkim naslovnim stranama i tekstovima određenih medija u kojima niko nije pošteđen.

a je pre neki dan:

Quote

juče reče na naslovnici informera da sklanjamo decu u kuće. da je brica na slobodi. šta piše unutra, ne znam

govno

Link to comment

Sedeo u gostima do malopre, u pozadini uključen Pink.

Ide neka DNK emisija, matorac kupio kuću i gratis mu jz kuću ostavili najmladju ćerku, mentlano bolesnu. 25 godina a mentlano na nivou deteta od 8 godina. On joj naravno napravio decu. Sad je njegova porodica optužuje da se švaleriše redom i da su ko zna čija deca pa zvali TV emisiju da utvrde. Voditeljka se maltene ismejava sa celom pričom. Da li je jebeno moguće da se ovo dešava i emituje na televiziji?

Edited by mraki
Link to comment

Stigao mi neki mail da uplatim hitno novac za pomoć ugroženoj deci. Mail je očigledno neka prevara i ne bih se usudio da doniram preko njih, ali zainteresovala me priča pa istražih malo. Šestoro dece živi samo u selu kod Alibunara. Otac u zatvoru, majka se za to vreme preudala i ostavila ih same. I već dve godine žive tako, najmladje bliznakinje sad imaju tri godine, najstariji dečak 15-16. Centar za socijalni rad naravno zakazao. Pizda im materina svima, i tim roditeljima, i državi, i ovim ološima koji bi iskoristiki nečiju nesreću da uzmu koji dinar za sebe.

 

edit: ima video

 

Edited by mraki
Link to comment
32 minutes ago, mraki said:

Stigao mi neki mail da uplatim hitno novac za pomoć ugroženoj deci. Mail je očigledno neka prevara i ne bih se usudio da doniram preko njih, ali zainteresovala me priča pa istražih malo. Šestoro dece živi samo u selu kod Alibunara. Otac u zatvoru, majka se za to vreme preudala i ostavila ih same. I već dve godine žive tako, najmladje bliznakinje sad imaju tri godine, najstariji dečak 15-16. Centar za socijalni rad naravno zakazao. Pizda im materina svima, i tim roditeljima, i državi, i ovim ološima koji bi iskoristiki nečiju nesreću da uzmu koji dinar za sebe.

 

edit: ima video

 

u pm, svi

 

Jedno je to sto je drustvo u k**** ali da i tako male sredine nemaju zelje da se organizuju i pomognu deci, makar da ne budu gladna pored svega? Da im neko opere odecu i da sapurina ili drva za sporet? Porazavajuce po svim mogucim merilima.

//Znam da sva ta sela po Banatu propadaju iz godine u godinu, cast izuzecima, ali nemoguce mi je da u celoj opstini nema voljnih ljudi, a sigurno svi znaju o ovom slucaju, nista tamo ljudima ne promakne.

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
29 minutes ago, mraki said:

Stigao mi neki mail da uplatim hitno novac za pomoć ugroženoj deci. Mail je očigledno neka prevara i ne bih se usudio da doniram preko njih, ali zainteresovala me priča pa istražih malo. Šestoro dece živi samo u selu kod Alibunara. Otac u zatvoru, majka se za to vreme preudala i ostavila ih same. I već dve godine žive tako, najmladje bliznakinje sad imaju tri godine, najstariji dečak 15-16. Centar za socijalni rad naravno zakazao. Pizda im materina svima, i tim roditeljima, i državi, i ovim ološima koji bi iskoristiki nečiju nesreću da uzmu koji dinar za sebe.

 

edit: ima video

 

 

Mislim da nije prevara, postoji ta organizacija i pomaže ali ih ne mirišem baš nešto.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...