Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 hours ago, copkillah said:

ma neka ga duva pajser, kakav odvratni stav i samopromocija

zašto je uopšte i govorio bilo šta nedopečeno, pa još onako pompezno (u glavi mi izraz moćni ljudi itsl)?

 

(mene malo sramota, ali ja od početka pojavljivanja u javnosti tog jurića ne varim (pre sns izleta i pre svega ostalog).

prosto mi se čovek ne dopada, ne uliva mi ljudsko poverenje i imam neki zazor prema njemu na osnovu prvog utiska.)

 

 

bacila pogled na instagram ovog švelja, deluje da je gej na keca... osim toga, nikada pre nisam čula za njega.

 

Link to comment
Da vidimo dokle ce sve ovo da stigne..i sto je bitnije, do koga. 
 
Da zelim da izvrsim pritisak na nekoga, uvek bih iskoristio javnost kao polugu. 
Na koga misliš da se vrši pritisak pričom, "imam sve al neću da pokažem" i pri tome se vrlo pazi da se za nešto ne optuži MUP?
Koga pritiska tako?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Upravo mup ili tuzilastvo. 

 

I ne kazem da to radi sigurno..nego nadam se da je do toga.

 

1 minute ago, Frank Pembleton said:

Na koga misliš da se vrši pritisak pričom, "imam sve al neću da pokažem" i pri tome se vrlo pazi da se za nešto ne optuži MUP?
Koga pritiska tako?



... Shiit has hit the fan...
 

 

Link to comment
Upravo mup ili tuzilastvo. 
 
I ne kazem da to radi sigurno..nego nadam se da je do toga.
 
 
Pa ne baš, pošto svaki put kaže da ima izvrsnu saradnju sa MUP i da oni dobro rade...
Onda nema ovih izliva, sve ide svojim tokom...
A ne " ja ću sad da kažem da imam spisak, da pedofili znaju da mi znamo..."



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
16 minutes ago, SNARC said:

Upravo mup ili tuzilastvo. 

 

I ne kazem da to radi sigurno..nego nadam se da je do toga.

Misliš da se policija ili tužilaštvo u Srbiji nešto naročito obaziru na pritisak javnosti, i da zaziru od toga da sutra neki novinar sa RTS/Pinka/N1/odaklegod ode kod Biljane Ivković i rešeta je pitanjima da li je policija preduzela nešto u vezi sa informacijama koje Jurić navodno ima? Te da će u slučaju da te informacije postoje i da policija/tužilaštvo ništa ne preduzmu, Slina i Dolovac biti na nekakvom tapetu? Mi da imamo ovakvu građansku svest, ova zemlja bi izgledala značajno drugačije. Kod nas se pritisak javnosti završava na pisanju komentara na sajtu B92 i Tviteru, koji ne interesuju apsolutno nikoga. 

 

EDIT: I da dodam, meni je Igor Jurić retko ogavan i antipatičan lik, čovek koji je sopstvenu tragediju pretvorio u biznis. Nikakve plemenite motive on nema, već isključivo i samo oportunističke.

Edited by Ayatollah
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa ne baš, pošto svaki put kaže da ima izvrsnu saradnju sa MUP i da oni dobro rade...
Onda nema ovih izliva, sve ide svojim tokom...
A ne " ja ću sad da kažem da imam spisak, da pedofili znaju da mi znamo..."



... Shiit has hit the fan...
 

 

2 minutes ago, Ayatollah said:

Misliš da se policija ili tužilaštvo u Srbiji nešto naročito obaziru na pritisak javnosti, i da zaziru od toga da sutra neki novinar sa RTS/Pinka/N1/odaklegod ode kod Biljane Ivković i rešeta je pitanjima da li je policija preduzela nešto u vezi sa informacijama koje Jurić navodno ima? Te da će u slučaju da te informacije postoje i da policija/tužilaštvo ništa ne preduzmu, Slina i Dolovac biti na nekakvom tapetu? Mi da imamo ovakvu građansku svest, ova zemlja bi izgledala značajno drugačije. Kod nas se pritisak javnosti završava na pisanju komentara na sajtu B92 i Tviteru, koji ne interesuju apsolutno nikoga. 

 

 

Prvi kvot - Mozda neko negde, nesto, iz nekog razloga koci. Ne zele valjda da informacije prvo osvanu na kioscima pa da tek onda rade. 

 

Mada..koliko su trazili onu devojcicu, ne verujem da se necega stide.

 

Drugi kvot - Izborna je godina i koliko god AleVu moze da radi sta mu je volja, nesposobnost policije i prepustanje istrage javnosti bi moglo da bude odlicna poluga za odstranjivanje gospodina Sline. 

 

Mada..ako Usnija hoce da ga se resi, resice ga se sve i da je Eliot Nes u pitanju. 

 

 

Mnogo pominjem "mada". 

 

Link to comment
23 minutes ago, Ayatollah said:

Misliš da se policija ili tužilaštvo u Srbiji nešto naročito obaziru na pritisak javnosti, i da zaziru od toga da sutra neki novinar sa RTS/Pinka/N1/odaklegod ode kod Biljane Ivković i rešeta je pitanjima da li je policija preduzela nešto u vezi sa informacijama koje Jurić navodno ima? Te da će u slučaju da te informacije postoje i da policija/tužilaštvo ništa ne preduzmu, Slina i Dolovac biti na nekakvom tapetu? Mi da imamo ovakvu građansku svest, ova zemlja bi izgledala značajno drugačije. Kod nas se pritisak javnosti završava na pisanju komentara na sajtu B92 i Tviteru, koji ne interesuju apsolutno nikoga. 

 

EDIT: I da dodam, meni je Igor Jurić retko ogavan i antipatičan lik, čovek koji je sopstvenu tragediju pretvorio u biznis. Nikakve plemenite motive on nema, već isključivo i samo oportunističke.

Nije baš da se ne obaziru...

Bar za tužilaštvo govorim...

Link to comment

Daj bre, najbolje da Vučiću treba neko opravdanje u javnosti da bi sklonio Stefanovića, dovoljan je jedan telefonski poziv da ovaj sam podnese ostavku zbog zdravstvenih/porodičnih razloga. Slina je dužan Vučiću za manje-više sve što je stekao u životu, i to znaju vrlo dobro obojica, nikada se oni neće konfrontirati međusobno. To što se tripuje kako postoji nekakav sukob Vučića i Stefanovića unutar SNS je samo jadan wishful thinking na opozicionoj strani. 

Link to comment

Ne vrsi on nikakav pritisak, vec samo prica u parzno.

 

Ako vec hoce pritisak i tabloidan nacin, onda lepo navede sva imena, a ne ovako. 

 

Jos ce jedan Juric da ispadne ogranak MUP-a za pedofiliju :frust:Pazi ti to da sam odmah progovorio ne bi bilo nista, nasli neku pedercinu (jel sme da se napise pedercina?) i on je sad kao "najbolje" tek sledi.

 

MUP da radi svoj posao, prvo bi Jurica pozvao na informarivni pa da isprica to sto zna.Ovako izgleda i u MUP-u tabloidi. 

Edited by Bambula
Link to comment

Po svemu sto sam ja cuo postoji sukob. Nije to nesto sto ce dovesti do rusenja sns vlasti, ali sukob postoji. 

 

Kao sto su i u dss i ds i sps svojevremeno postojali sukobi....

Link to comment

Ja ne verujem. Jebeni Juric je sredio da uhapse coveka koji je kacio slike fotomodela na svojim insta/fb profilima. 

Ja stvarno ne znam kako Švelja sada mogu da osude sto je slikao manekene. 

 

Znaci Juric je digao toliko frke... Mislio sam da ima neke bitne ljude i prestupe, a ovo deluje toliko promaseno... 

 

https://www.blic.rs/vesti/hronika/srdjan-sveljo-instagram-stilista-pedofilija/x4d520d

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...