Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da i od tog njegovog aktivizma na temu "da ni jedan roditelj ne dozivi slicno" On izadje sa zuta stampa izjavom, znam ja ko je pedofil pa jos je i na polozaju, ali necu jos da kazem, ako me ubiju onda ce svi da znaju.

Link to comment

Imala sam prilike da radim sa pedofilom. Mogu ti reci da je to jedan od najjezivijih osecaja. Nisam se osecala dobro danima. Mozak je hteo da mi eksplodira, gledas ga u oci, nije to zlo sto vidis nego totalni poremecaj u glavi, samo njegov svet i jos ako stekne poverenje u tebe, kao sto je ovaj u mene, fak mi....al zato se trgne iz svog sveta na odredjene pretnje...to place dok si rekao keks

tada sam razumela moju bff koja je prestala da se bavi krivicnim pravom i bude branitelj raznim mutnim likovima. I taj advokat je poremecen kad moze sve to da proguta i nacin na koji se ti ljudi ophode prema advokatima. 

 

 a za ovo sto juric ima dokaze kao za vazne licnosti, ne znam kako moze da zivi ssa sobom da drzi to u tajnosti. Ja bih izbrbljala u medijima pa nek organi reda rade svoj posao ili nek me tuze ti sto ih optuzujem

Edited by mustang
Link to comment
2 minutes ago, Bambula said:

Da i od tog njegovog aktivizma na temu "da ni jedan roditelj ne dozivi slicno" On izadje sa zuta stampa izjavom, znam ja ko je pedofil pa jos je i na polozaju, ali necu jos da kazem, ako me ubiju onda ce svi da znaju.

 

misli se na preventivni aktivizam, mora da postoji da bi procentualno se nesto odbranilo

Link to comment
Just now, mustang said:

Imala sam prilike da radim sa pedofilom. Mogu ti reci da je to jedan od najjezivijih osecaja. Nisam se osecala dobro danima. Mozak je hteo da mi eksplodira, gledas ga u oci, nije to zlo sto vidis nego totalni poremecaj u glavi, samo njegov svet i jos ako stekne poverenje u tebe, kao sto je ovaj u mene, fak mi....al zato se trgne iz svog sveta na odredjene pretnje...to place dok si rekao keks

 

možda je problem u jezičkoj barijeri, pedofil i ubica su dve različite stvari

Link to comment
7 minutes ago, Bambula said:

Da i od tog njegovog aktivizma na temu "da ni jedan roditelj ne dozivi slicno" On izadje sa zuta stampa izjavom, znam ja ko je pedofil pa jos je i na polozaju, ali necu jos da kazem, ako me ubiju onda ce svi da znaju.

 

28 minutes ago, villiem said:

 

samo cekaj finish kampanje

zbog ovog zamašćenog nema frke za opoziciju sem za zelenovića, bastaća i gangulu.

Edited by djordje geprat
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

 

možda je problem u jezičkoj barijeri, pedofil i ubica su dve različite stvari


mislim na ljude koji pikiraju decu da nanesu bol pa sad ti prevedi na srpski

Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

Imala sam prilike da radim sa pedofilom. Mogu ti reci da je to jedan od najjezivijih osecaja. Nisam se osecala dobro danima. Mozak je hteo da mi eksplodira, gledas ga u oci, nije to zlo sto vidis nego totalni poremecaj u glavi, samo njegov svet i jos ako stekne poverenje u tebe, kao sto je ovaj u mene, fak mi....al zato se trgne iz svog sveta na odredjene pretnje...to place dok si rekao keks

 

Ti možeš efikasno da pretiš pedofilu, dete ne može. Pedofila će njegov izopačeni nagon da savlada pre ili kasnije i nikakav Igor Jurić to neće sprečiti. Nije to klasičan kriminal, pa da racionalno vagaš da li ti se isplati ili ne isplati.

Link to comment

Juric svakako ne odmaze. Ja mislim da ih odvraca od tih namera. 
 

to je moje misljenje zasto juric ne bi trebao da smeta ljudima sto je medijima. Nek drugi rade posao kako treba ako on leluja levo/desno

 

 

ja rekla svoje....

Edited by mustang
Link to comment

Njih ni smrtna kazna ne bi odvratila od toga, a ne jedan Juric.Ali aktivizam u smislu da se takvi bolesnici zatvore dozivotno ili da se likvidiraju je skroz ispravan stav. 

 

Mozda malo gledam subjektivno, ali da meni neko siluje i ubije dete i da znam da to neko radi drugom detetu nesto se ne bih razmisljao sta mi je ciniti.A sigurno ne bih rekao da znam za jos slucajeva ali mozda me ubiju pa ono u sledecem broju saznajte vise. 

 

Ta hraborst na kasicicu je smesna, ako si vec nesto zapoceo teraj do kraja pa makar platio i glavom.A ako nisi spreman na tu cenu onda nisi trebao ni da pocinjes. 

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

Juric svakako ne odmaze. Ja mislim da ih odvraca od tih namera. 
 

to je moje misljenje zasto juric ne bi trebao da smeta ljudima sto je medijima. Nek drugi rade posao kako treba ako on leluja levo/desno

 

 

ja rekla svoje....

naravno da odmaze.

em ne prijavljuje krivicno djelo, em javnim istupanjem upozorava (nemam pojma iz kojih pobuda) ucinioce djela da prikriju ili uniste dokaze, daju se u bjekstvo i sl,

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Ti možeš efikasno da pretiš pedofilu, dete ne može. Pedofila će njegov izopačeni nagon da savlada pre ili kasnije i nikakav Igor Jurić to neće sprečiti. Nije to klasičan kriminal, pa da racionalno vagaš da li ti se isplati ili ne isplati.

 

... naravno. Onaj onomad odveo trogodisnju devojcicu sa rodjendana, svestan da ce ga otkriti ... nema tu merenja "isplati li se" to je bolest.

 

Uzasne su to stvari.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...