Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa on nije pravnik, ti pravnici koji ga savetuju su mu rekli da ce podneti prijave tek kad budu sakupili dovoljno dokaza. U tom slucaju ja ne bih ni izlazio u javnost, ali eto oni su odlucili drugacije.

 

U svakom slucaju, zakljucak koji sam stekao citajuci komentare sa prethodne strane bio je da on eto ima neki skriveni podmukao motiv. Kao ima sve dokaze, a nece nista da obelodani, odnosno hoce tek ako mu se nesto desi. Ali nije tako.

Ја уопште не узимам његов мотив у разматрање. Он није ни тужилац ни полиција. Уколико има доказе треба да их преда онима који се баве кривичним прогоном. Мени није јасно зашто он објављује овакве ствари, јер тиме упозорава учиниоце да против њих постоје докази што може да доведе до тога да их прикрију или униште. 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ја уопште не узимам његов мотив у разматрање. Он није ни тужилац ни полиција. Уколико има доказе треба да их преда онима који се баве кривичним прогоном. Мени није јасно зашто он објављује овакве ствари, јер тиме упозорава учиниоце да против њих постоје докази што може да доведе до тога да их прикрију или униште. 

možda se nada da će počinioci odustati od pedofilije sada kada znaju da su protivu njih prikupljeni neki dokazi i tako spasi decu drugih ljudi npr

Link to comment
7 minutes ago, gone fishing said:

možda se nada da će počinioci odustati od pedofilije sada kada znaju da su protivu njih prikupljeni neki dokazi i tako spasi decu drugih ljudi npr

Malo verovatno. Pogotovo što je on u kampanji za doživotni zatvor bez prava na pomilovanje kao argument iznosio da su oni nepopravljivi.

Link to comment
44 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Imamo materijal da ih javno obelodanimo, ali meni to nije cilj. Želim da ih vidim u zatvoru. U razgovoru sa našim pravnim timom, složili smo se da moramo doći do još nekoliko ključnih stvari. Svesno sam ovo obelodanio, da ti ljudi znaju da mi znamo za njih. Hvala i hrabrim ljudima koji mnogo rizikuju time što nam pomažu.

Ovo.Nije malo kontradiktorno?

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovo.Nije malo kontradiktorno?

 

Ja sam rekao da ja ne bih izlazio u javnost dok ne prikupim dovoljno dokaza, ali ne mislim da Juric ima bilo kakav necastan motiv.

 

Evo gone fishing izneo misljenje da mozda ovim zeli da spreci da se ta orgijanja nastave, ne zato sto ce im proraditi savest, vec u strahu da ih otkriju, ako vec imaju neke informacije da to rade..

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ja sam rekao da ja ne bih izlazio u javnost dok ne prikupim dovoljno dokaza, ali ne mislim da Juric ima bilo kakav necastan motiv.

 

Evo gone fishing izneo misljenje da mozda ovim zeli da spreci da se ta orgijanja nastave, ne zato sto ce im proraditi savest, vec u strahu da ih otkriju, ako vec imaju neke informacije da to rade..

Odlicno, cilj je da oni znaju da znamo pa da prekinu.

A u realnosti maksimum je da oni ""presele" orgije na drugo mesto, drugu državu itd...

Link to comment
12 minutes ago, BWA said:

ne treba on imati neke neoborive dokaze. dovoljno je da raspolaze relevantnim saznanjima da je djelo ucinjeno i da to prijavi.

 

nije njegov posao da pribavlja dokaze.

 

Postavlja se pitanje ko dotura fotografije Juricu? Oni prvi imaju saznanja o tim delima, pa nisu obavestili policiju. Ili mozda jesu, pa se nista nije desilo, pa su odlucili da posalju Juricu. Mi to ne znamo. Juric se, bas kao i Aleksandar Obradovic, nasao u situaciji da radi posao koji nije u njegovoj nadleznosti, jer oni u cijoj jeste to ne rade. A posto nisu pravnici i ne znaju sta bi tacno trebalo da rade, onda se za savet obrate pravnicima. Pa su tako i Obradovicu rekli izadji u javnost sa onim sto znas. Nisu mu rekli podnesi krivicnu prijavu, pa ce to institucije da rese, posto naravno da nece.

 

Ako u tom procesu borbe i prave "greske u koracima", ja nisam sklon da bilo koga osudjujem, pa ni Jurica, dokle god mislim da su mu motivi casni.

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Postavlja se pitanje ko dotura fotografije Juricu? Oni prvi imaju saznanja o tim delima, pa nisu obavestili policiju. Ili mozda jesu, pa se nista nije desilo, pa su odlucili da posalju Juricu. Mi to ne znamo. Juric se, bas kao i Aleksandar Obradovic, nasao u situaciji da radi posao koji nije u njegovoj nadleznosti, jer oni u cijoj jeste to ne rade. A posto nisu pravnici i ne znaju sta bi tacno trebalo da rade, onda se za savet obrate pravnicima. Pa su tako i Obradovicu rekli izadji u javnost sa onim sto znas. Nisu mu rekli podnesi krivicnu prijavu, pa ce to institucije da rese, posto naravno da nece.

 

Ako u tom procesu borbe i prave "greske u koracima", ja nisam sklon da bilo koga osudjujem, pa ni Jurica, dokle god mislim da su mu motivi casni.

Mislim da nije uporedivo.

 

Obradovic nije izasao u javnost i rekao imam papire, ali necu da ih pokažem.Drugo Obradovic nije bio u stalnom kontaktu sa MUP.

Jurić ima "pravni tim" i sa njima se savetuje.

Link to comment

Обрадовић је узбуњивач. Јурић није то, него лице које има сазнање о кривичном делу. 

 

По мом (стручном) мишљењу његов правни тим озбиљно греши. Да не говоримо о томе да ли ће докази овако скупљени бити прихватљиви у судском поступку. 

Link to comment

Ovde se uzima kao činjenica da Jurić poseduje neke kompromitujuće fotogradije. Ja mislim da samo privlači pažnju na jedan totalno pogrešan način.

Edited by mraki
Link to comment
Mislim da nije uporedivo.
 
Obradovic nije izasao u javnost i rekao imam papire, ali necu da ih pokažem.Drugo Obradovic nije bio u stalnom kontaktu sa MUP.
Jurić ima "pravni tim" i sa njima se savetuje.
nije josh sasvim jasno shta juric (namerava da) radi. ja se jedino bojim da ne postane jasno na neki ruzan nachin. npr da se pakuje pedofilija politichkim protivnicima (aj dokazi da nije) ili shtite unutarpartijske/interesne stvari (aj dokazi da jeste).



sent from bubamoto

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...