Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Npr. neki sudija ili ex predsednik suda sa dobrim vezama u sudu visokog ranga VKS ili US, ima da ga plate suvim zlatom. Ali, ne vredi im, dovoljan je neki HR ekspert koji nema blage veze sa životom da doslovce unese u oglas ono sto su rekli na sastanku skicirajuci kandidata za krizno komuniciranje.

Edited by halloween
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

 

I poznati niški političar, koji je bio potpredsednik Srpske radikalne stranke, narodni poslanik i ministar Zoran Krasić imaće ulicu u Nišu, u Opštini Palilula.

Naziv postojeće Ulice 12. srpske brigade u Opštini Palilula menja se u Ulica Zorana Krasića - piše u odluci. Juzne vesti

 

 

Quote

 

Kako piše u obrazloženju, godinama je bio jedan od najistaknutijih niških političara, "koji je nadahnuto zastupao stavove svog voljenog Niša i celog juga Srbije".

Bio je nenadmašan orator i omiljen među svim građanima bez obzira na njihovo političko opredeljenje - dodaje se u obrazloženju.

 

 

Odma dajte ulicu i Seselju, bagro sljamovska.

Link to comment

Šta da se prati?

 

"Imam dokaze, objaviću uskoro, a ako mi se šta desi..." K'o Vučić.

 

"Javna je tajna..."

 

Ako išta mrzim, to je to tizovanje, pa u tome živimo već godinama.

Link to comment

Djeluje mi da je suviše odlijepljen od realnosti i da je suviše rizičan i za vlast, može da mu dune svašta nešto, djeluje da ga cijepa malo mesijanski kompleks

Link to comment

mislim da to sto radi je jako pogresno, pogotovo ako ima drugo dete, ovo sam hteo da kazem cim sam ga primetio al ne deluje ispravno, neko njegov, ko mu zeli dobro trebalo bi da ga zaustavi, dosta je bilo

Link to comment

Pa ako piše da ima fotografije - dokaze o maltretiranju ilištaveć maloletnika od strane 5 moćnih, poznatih ili tako nešto , ljudi , a iza toga ne stoji ništa , onda je čovek definitvno potpuno odlepio.

Link to comment

covek cije je dete silovao i ubio monstrum, koji se bori za pravdu, preti da ce ako mu se nesto desi izneti dokaze koje ima o pedofilima koji imaju neku moc, moze se nazvati samo govnetom. sramota. dno.

Link to comment
24 minutes ago, triple_nippled said:

covek cije je dete silovao i ubio monstrum, koji se bori za pravdu, preti da ce ako mu se nesto desi izneti dokaze koje ima o pedofilima koji imaju neku moc, moze se nazvati samo govnetom. sramota. dno.

 

+ 1000000

Link to comment

Ne znam. Zaista ne znam. Ipak mislim da je on "samo" psihički odlepio.
Da tu nema nikakvog koristoljublja.
Ali ovo imam ali neću sad, nego nekad, nije dobro sve i da ima to što priča...
A porodice mi žao, jbga i njima se userava u život.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Covek koji se zalaze za javne registre pedofila, za najstroze kaznjavanje, za pracenje po eventualnom izlasku iz zatvora..., sada ima pouzdane informacije o pedofilima koji imaju nekakvu drustvenu moc i uticaj i to nece da javno objavi, nego ih prepusta na zakonit™ postupak srpskom pravosudju :puke:

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...