Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Naravno, to što je on prošao to niko od nas ni ne može da pojmi, verovatno.
No njegovo ponašanje ne može da se opravda tom tragedijom.
On je počeo da gubi tlo pod nogama i daje sebi previše važnosti...
A u oblasti kojom se bavi, to ume da bude kontraproduktivno.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, copkillah said:

 

 

Pa to, ne krivim ja njega što se tako ponaša, već krivim one koji mu daju prostor i mogućnosti da to radi javno

ovo je suština

Link to comment

I ja sam samo na preskok minut-dva odgledao. Ništa posebno, Sadija deluje sasvim pristojno ali voditeljka toliko odvratna da sam postao instant licimur i navijao da je nabode pesnicom. Ustvari, to je SPS-ov diplomatski podmladak, pa je onda valjda ok. :unsure:

Edited by mraki
Link to comment

Kad se ne ispiune targeti - puzanje! 

 

Trends in China (@china_trends) Tweeted:
Self punishment for end of year meeting. The senior executives who did not fulfill the target during the year crawl for three laps, screaming "be a man with sense of responsibility".  #chineseculture #chinatrends https://t.co/ksiZp7xiu4 https://twitter.com/china_trends/status/1218531280842706946?s=20

 

https://mobile.twitter.com/SCMPNews/status/1085440264934776832

Link to comment

zato shto nije ideja da to uopshte bude moguce u organizovanom ljudskom drushtvu ovog doba. pa onda i dati otkaz.

 

naravno, sigurno ima i struja mishljenja da je to deo nechije tradicije i kulture i da mi to ne razumemo. i tako.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

zato shto nije ideja da to uopshte bude moguce u organizovanom ljudskom drushtvu ovog doba. pa onda i dati otkaz.

 

Se slazem..onda bi morali i sami protivu toga da se bore.  Jedino mozda ako im je gazda zapretio metkom "Jal puzite jal ladna Morava".

 

A to se nije desilo..oni su sami izabrali da se poseru po sopstvenom dostojanstvu time sto ce ucestvovati u svemu ovome. No, jeb'o sve ako te ne zovu menadzerom ili, nedaobog, clanom upravnog odbora.

Bice mi ih zao, negde..ammm...juce predvece.

Link to comment

školski primer osobe koja bi se jebala za dinar. ima toga mnogo, možda ne u ovako drastičnom obliku, ali oni su svugde -  mali ljudi koji će pristati na nezamislivo zarad titule i novca.

'slava je ono što se mora osvojiti, čast je ono što se ne sme izgubiti.' - nemačka poslovica

Link to comment

ahahah, kogod se cudi nikad nije radio u nekoj velikoj kompaniji, kodnas ili preko. mnogi ljudi su spremni na mnogo gore stvari od ovog cirkusa. ovo je nista, doslovce nista.

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ahahah, kogod se cudi nikad nije radio u nekoj velikoj kompaniji, kodnas ili preko. mnogi ljudi su spremni na mnogo gore stvari od ovog cirkusa. ovo je nista, doslovce nista.

Daj molim te neki primer

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...