Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Znam, bio sam u dilemi da li da to što sam citirao stavim na temu o tabloidima ili da stavim ovde. Ipak sam odabrao da ga citiram ovde uprkos nekim svarima koje mu se mogu zameriti. Pratićemo, pa ćemo videti kuda će to da ode.

 

Edited by Malkmus
Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

On je zapravo dao veliki intervju ovom sajtu...

http://www.mojnovisad.com/vesti/igor-juric-osnivac-fondacije-tijana-juric-u-srbiji-ima-dosta-bitnih-ljudi-koji-su-pedofili-imamo-i-fotografije-id31289.html

Pa je Alo izvukao ovo...

Meni i dalje smeta da on meša PR i ozbiljne stvari oko istrage itd...
Po mom utisku njemu manjka samokontrole, i često čini više štete nego koristi...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Teško je proceniti nekoga koga posmatraš kroz prizmu tragedije koju je proživeo. Meni je u početku delovao baš ok, čak dostojno divljenja kako se nosi sa svim tim, ali vremenom mi baš pao u očima...

Prosto, on je sebi zacrtao neki cilj, i spreman je na razne kompromise da ga ostvari.

Rekoh već jednom, čini mi se da je dužnik ove vlasti i da će kad udju u pravu kampanju morati preuzeti aktivniju ulogu.

Edited by mraki
Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

Nekompetentan, umišljen, samouveren, ubeđen da ima sva prava ovog sveta - jako gadna kombinacija.

Nekompetentnom za nešto se može oceniti osoba koja obavlja neki posao. Koliko je meni poznato, on nije ni sudija, ni advokat, ni policajac niti bilo šta slično. Jedino što ga kvalifikuje da govori o temi je lična tragedija kroz koju je prošao. Nažalost, imam utisak da on to zloupotrebljava, mada mi nisu jasni motivi. Voleo bih da grešim.

 

Dakle, kompetentan je da o temi govori kao i bilo ko drugi na ovom forumu.

Link to comment

nije njegovo ponasanje nista neubicajeno za coveka koji prodje takvu tragediju

 

problem je medijski prostor koji dobija

a jos veci ako makar i indirektno svojim angazovajem utice na rad pravosudja

Link to comment

Pa motiv je neka osveta, guranje tog zakona. A neki drugi su iskoristili to i čini mi se svašta nešto još progurali kroz taj zakon. Ne bih rekao da je u pitanju finansijska korist kroz fondaciju, u nekom drugom biznisu je ionako.

Edited by mraki
Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Pa motiv je neka osveta, guranje tog zakona. A neki drugi su iskoristioi to i čini mi se svašta nešto još progurali kroz taj zakon. Ne bih rekao da je u pitanju finansijska korist kroz fondaciju, u nekom drugom biznisu je.

Koji biznis. Covek krao gorivo s pumpe pre ovoga. Iskreno, ruzno mi je sto cu ovo reci, ali meni deluje da lik ima bolje zivotne uslove nego pre, na racun fondacije 

Edited by Ravanelli
Link to comment
7 minutes ago, Ravanelli said:

Koji biznis. Lik krao gorivo s pumpe pre ovoga. Iskreno, ruzno mi je sto cu ovo reci, ali meni deluje da lik ima bolje zivotne uslove nego pre, na racun fondacije 

https://www.jiway.eu
 

Direktor je ovoga za Srbiju valjda, i premijerka ih obilazila onomad u Luksemburgu. Navodno je radio za njih i pre tragedije negde preko, pa se onda vratio u zemlju. Nisam samo siguran za tajmlajn, kako se sve to uklapa, previše kratak period od prodavca (i lopova) na pumpi do it menadzera. Šta je po zanimanju uopšte?

Edited by mraki
Link to comment

 

8 minutes ago, pbg12345 said:

nije njegovo ponasanje nista neubicajeno za coveka koji prodje takvu tragediju

 

problem je medijski prostor koji dobija

a jos veci ako makar i indirektno svojim angazovajem utice na rad pravosudja

 

Pa to, ne krivim ja njega što se tako ponaša, već krivim one koji mu daju prostor i mogućnosti da to radi javno

Link to comment
10 minutes ago, mraki said:

https://www.jiway.eu
 

Direktor je ovoga za Srbiju valjda, i premijerka ih obilazila onomad u Luksemburgu. Navodno je radio za njih i pre tragedije negde preko, pa se onda vratio u zemlju. Nisam samo siguran za tajmlajn, kako se sve to uklapa, previše kratak period od prodavca (i lopova) na pumpi do it menadzera. Šta je po zanimanju uopšte?

Bio je valjda trener golmana u Belgiji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...