Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Sekund kad sam ga videla rekoh ovaj covek je military, al onaj sto je prosao sito i reseto, skroz druga perspektiva

 

 

svaka mu cast i daje ne samo nadu nego i primer drugima da budu bolji

 

 

Edited by mustang
Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 hours ago, Блок_64 said:

 

Oliver je bivsi pripadnik nasih specijalnih jedinica.U svim ovim ratovima tri puta je bio ranjavan pa je zato i otisao jako rano u penziju.

 

 

jel beše i Dejan Berić vaš ortak s pecanja ?

 

Link to comment
13 hours ago, Блок_64 said:

 

Coveka na ranu mozes da stavis i proci ce te.Stvarno je ljudina,mozda nije ovde mesto da se pise o njegovim dobrim delima i koliko je uradio za nase reke.

Kamo lepe srece da je vise takvih.Inace nekoliko puta su mu busili gume na privatnim kolima,fizicki ih napadali...ma sta sve ne,ali Oliver je to.Ne da se.

ovo je za duboki respekt  tačno se na čoveku vidi kakav je

nažalost, kod nas sve ređe 

Link to comment
15 hours ago, Блок_64 said:

 

Oliver je bivsi pripadnik nasih specijalnih jedinica.U svim ovim ratovima tri puta je bio ranjavan pa je zato i otisao jako rano u penziju.

On je na prvom mestu ribolovac i tako smo se i upoznali.On je covek koji nije vise mogao da trpi i da gleda javasluk na vodi,pa je resio da uradi nesto prijavio je se za posao ribocuvara,prvu godinu je bio volonter posle je postao ribocuvar.Naravno smetao je direktoru koji je bio u dilu sa svim ribokradicama.Dosta nas sa foruma vukovi sa dunava je islo na tu cuvenu skupstinu u Novi Sad na kojoj je Dusan Jovanovic i smenjen.Ima i taj snimak na youtobu.

O Oliveru ruznu rec nemam da kazem.Jednom se radja takav covek.Svoj auto,svoj dron i jos mnogo svoje opreme koristi kako bi sacuvao Tamis od mreza,struje i ostalih lopova.

 

sta su "nase specijalne jedinice"? u kojim "nasim ratovima" je ranjavan? 

Link to comment

 Igor Jurić za portal mojnovisad.com

Quote

– Ja znam za nekoliko vrlo bitnih i uticajnih ljudi u našoj zemlji koji su pedofili. Oni često prave, da kažem, zabave s decom od 12 do15 godina i to jeste javna tajna. Ti ljudi mnogo toga koče, pa se tako i oko izmene Krivičnog zakonika na neki način odugovlačilo. Mi imamo fotografije za neke od njih i s advokatom smo spremni da izađemo u javnost, ali nemamo dovoljno materijala da bi ih optužili.

http://www.mojnovisad.com/vesti/igor-juric-osnivac-fondacije-tijana-juric-u-srbiji-ima-dosta-bitnih-ljudi-koji-su-pedofili-imamo-i-fotografije-id31289.html

 

Link to comment
3 hours ago, darling said:

 

sta su "nase specijalne jedinice"? u kojim "nasim ratovima" je ranjavan? 

 

Ne znam stvarno.Pricao sam danas sa njim i obavestio sam ga za ovaj forum i da je pisano o njemu.Postoji mogucnost da ce se i on registrovati ovde,ali to je vec njegov licni izbor.Ako izabere da se registruje imaces priliku da ga sama pitas,ali u svakom slucaju je procitao ono sve sto je ovde pisano.

Link to comment
5 hours ago, dùda said:

ovo je za duboki respekt  tačno se na čoveku vidi kakav je

nažalost, kod nas sve ređe 

 

Jeste,upravu si stvarno je dobar covek.

Link to comment
5 hours ago, Matilda Ivancic said:

 

jel beše i Dejan Berić vaš ortak s pecanja ?

 

 

Jebem li ga da prostis ima jedan Deki sto ide sa nama na pecanje ali je on neaktivan na nasem forumu presao je na fider sada ne znam da budm iskren dali je on taj ili ne.

Link to comment
23 minutes ago, Блок_64 said:

Ako izabere da se registruje imaces priliku da ga sama pitas,ali u svakom slucaju je procitao ono sve sto je ovde pisano.

 

Tako su se dvoje smuvali. :fantom:

Link to comment
23 minutes ago, Блок_64 said:

Ako izabere da se registruje imaces priliku da ga sama pitas,ali u svakom slucaju je procitao ono sve sto je ovde pisano.

 

Kratak prikaz tog razgovora.

 

Link to comment
2 hours ago, Malkmus said:

 

 Igor Jurić za portal mojnovisad.com

 

Pa zašto pominje bilo šta ako nije spreman da pruži više informacija. I što se ne obrati nadležnim organima, fotogradije bi morale biti dovoljne za pokretanje nekog postupka.

Ovako je sve samo klasična tabloidna senzacija...

 

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...