Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 minutes ago, renne said:

ponovno suđenje za izazivanje opasnosti, delo nepružanja pomoći zastarelo

ako i izazivanje opasnosti može da zastari, ne sumnjam da neće :ph34r:

 

ali kako to ide ? pravnici ?

kako se ubistvo naziva ''izazivanje opasnosti ''

Link to comment
  • Replies 38k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    811

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Па зато што није имао намеру да убије. У питању је тешко дело против безбедности саобраћаја. Казна од 2 до 12 година, застарева за 30 година.

 

Максимална казна за убиство је 15 година.

Link to comment
10 hours ago, Блок_64 said:

 

Ma jok.To mi zaludjeni ribolovci.Perlez,Knicani (jebes Titel)

U perlezu se Begej uliva u Tisu ,Nizvodno 6km Tisa u Dunav.

Odlicna mesta za nas ribolovce.Doduse u Perlezu sve strujarosi i mrezarosi,i pijani Pista ribocuvar koji od rakije ni reku ne vidi.

 

Link to comment
1 hour ago, renne said:

ponovno suđenje za izazivanje opasnosti, delo nepružanja pomoći zastarelo

 

Bacis neku devojku trideset metara i to se vodi kao izazivanje opasnosti? I jos se razmislja o tome hoce li to povuci neku kaznu ili ne (ovo o zastarevanju nepruzanja pomoci da ne komentarisem)

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

 

 

Koliko ovaj čovek normalno i lepo priča. Bez mržnje i besa, lepim rečnikom. Kad ovako nešto vidim vrati mi se vera da u ovom društvu još ima normalnih ljudi. jedino što to kratko traje pošto smo zatrpani nenormalnostima sa svih strana.

Link to comment
50 minutes ago, Luther said:

 

Koliko ovaj čovek normalno i lepo priča. Bez mržnje i besa, lepim rečnikom. Kad ovako nešto vidim vrati mi se vera da u ovom društvu još ima normalnih ljudi. jedino što to kratko traje pošto smo zatrpani nenormalnostima sa svih strana.

+ milion

isto sam pomislila slušajući ga

Link to comment
4 hours ago, Luther said:

 

Koliko ovaj čovek normalno i lepo priča. Bez mržnje i besa, lepim rečnikom. Kad ovako nešto vidim vrati mi se vera da u ovom društvu još ima normalnih ljudi. jedino što to kratko traje pošto smo zatrpani nenormalnostima sa svih strana.

ima ih više nego što se misli.

ne znam da li ih ima dovoljno.

svi koji nešto čine, zapravo su takvi.

 

noballs kenjatori katastrofičari, sns marva, piramidalna struktura korupcije su bad guys.

Link to comment
Quote

GDE JE NESTALO KLJUČNIH 5 MINUTA SNIMKA? Kamere snimile kako Kristina pada na zemlju i muškarca koji dotrčava u pomoć, ali NE I UBICU, odbrana: "Montirano je"

Sigurnosne kamere postavljene na benzinskoj pumpi NIS u Velikom Mokrom Lugu, na kojoj je 25. maja 2017, prilikom pljačke ubijena radnica Kristina Kaplanović (20), zabeležile su šta se dešavalo u noći tragedije za koju je optužen Miloš Srebrić, zvani Flekica, ali na njima nedostaje ključnih pet minuta i 10 sekundi! Kamere su, kako je prikazano u sudnici Višeg suda u Beogradu, snimile momenat pre ubistva i trenutak kada devojka pada na zemlju, a nedostaju video-zapisi u periodu između 22.30 do 22.35, kada se zločin dogodio.

 

Posle onog smrada babića jedan kriminalac i ubica pod nadimkom Flekica u usranoj državi može da sredi rezanje snimka sa nadzornih kamera... 

Link to comment
10 hours ago, Luther said:

 

Koliko ovaj čovek normalno i lepo priča. Bez mržnje i besa, lepim rečnikom. Kad ovako nešto vidim vrati mi se vera da u ovom društvu još ima normalnih ljudi. jedino što to kratko traje pošto smo zatrpani nenormalnostima sa svih strana.

 

Oliver je bivsi pripadnik nasih specijalnih jedinica.U svim ovim ratovima tri puta je bio ranjavan pa je zato i otisao jako rano u penziju.

On je na prvom mestu ribolovac i tako smo se i upoznali.On je covek koji nije vise mogao da trpi i da gleda javasluk na vodi,pa je resio da uradi nesto prijavio je se za posao ribocuvara,prvu godinu je bio volonter posle je postao ribocuvar.Naravno smetao je direktoru koji je bio u dilu sa svim ribokradicama.Dosta nas sa foruma vukovi sa dunava je islo na tu cuvenu skupstinu u Novi Sad na kojoj je Dusan Jovanovic i smenjen.Ima i taj snimak na youtobu.

O Oliveru ruznu rec nemam da kazem.Jednom se radja takav covek.Svoj auto,svoj dron i jos mnogo svoje opreme koristi kako bi sacuvao Tamis od mreza,struje i ostalih lopova.

Edited by Блок_64
Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

 

Oliver je bivsi pripadnik nasih specijalnih jedinica.U svim ovim ratovima tri puta je bio ranjavan pa je zato i otisao jako rano u penziju.

On je na prvom mestu ribolovac i tako smo se i upoznali.On je covek koji nije vise mogao da trpi i da gleda javasluk na vodi,pa je resio da uradi nesto prijavio je se za posao ribocuvara,prvu godinu je bio volonter posle je postao ribocuvar.Naravno smetao je direktoru koji je bio u dilu sa svim ribokradicama.Dosta nas sa foruma vukovi sa dunava je islo na tu cuvenu skupstinu u Novi Sad na kojoj je Dusan Jovanovic i smenjen.

O Oliveru ruznu rec nemam da kazem.Jednom se radja takav covek.Svoj auto,svoj dron i jos mnogo svoje opreme koristi kako bi sacuvao Tamis od mreza,struje i ostalih lopova.

 

Svaka čast. jednostavno iz njega izbija neka plemenitost i otmenost, ma šta da je bio ranije. Pade mi na pamet završetak knjige "Sidarta". Našao je svoj mir i životno svrhu.

Link to comment
3 minutes ago, Luther said:

 

Svaka čast. jednostavno iz njega izbija neka plemenitost i otmenost, ma šta da je bio ranije. Pade mi na pamet završetak knjige "Sidarta". Našao je svoj mir i životno svrhu.

 

Coveka na ranu mozes da stavis i proci ce te.Stvarno je ljudina,mozda nije ovde mesto da se pise o njegovim dobrim delima i koliko je uradio za nase reke.

Kamo lepe srece da je vise takvih.Inace nekoliko puta su mu busili gume na privatnim kolima,fizicki ih napadali...ma sta sve ne,ali Oliver je to.Ne da se.

Edited by Блок_64
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...