Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brate jel ova doktorka Danica Grujičić oduvek ovako, apokaliptično priča da mi maltene jedemo uranijum od bombardovanja na ovamo?


...shiit has hit the fan....

Link to comment

https://kaleidoskop-media.com/vizuelne-umetnosti/Dragica-Nikolic-pocasna-clanica-ULUSa

 

 

Kaleidoskop media
 

Dragica Nikolić, supruga bivšeg predsednika Srbije Tomislava Nikolića izabrana je za počasnog člana ULUS-a, objavljeno je prilikom otvaranja Prvog Bijenala savremene crkvene umetnosti u Paviljonu „Cvijeta Zuzorić“, što je potvrdio i bivši predsednik ULUS-a, sada član Upravnog odbora, Dušan Rusalić.

Istovremeno, rad Dragice Nikolić – mozaik Presvete Bogorodice izložen je na ovom Bijenalu, na koje je konkurisalo oko 150 umetnika, a žiriranje je prošlo 95 autora.

Link to comment
5 minutes ago, jms_uk said:

https://kaleidoskop-media.com/vizuelne-umetnosti/Dragica-Nikolic-pocasna-clanica-ULUSa

 

 

Kaleidoskop media
 

Dragica Nikolić, supruga bivšeg predsednika Srbije Tomislava Nikolića izabrana je za počasnog člana ULUS-a, objavljeno je prilikom otvaranja Prvog Bijenala savremene crkvene umetnosti u Paviljonu „Cvijeta Zuzorić“, što je potvrdio i bivši predsednik ULUS-a, sada član Upravnog odbora, Dušan Rusalić.

Istovremeno, rad Dragice Nikolić – mozaik Presvete Bogorodice izložen je na ovom Bijenalu, na koje je konkurisalo oko 150 umetnika, a žiriranje je prošlo 95 autora.

Ovo jeste doom, ali sam prijatno iznenadjen Dragicinim radom, ne razumem se u mozaike ali ovaj njen uopšte ne izgleda loše.

 

116658_7880_post.jpg

Link to comment

videla i reshila da se ne nerviram. shto god je neshto starije, i shto su ga ozbiljniji ljudi osnivali i kdrzavali, to ovi vishe useravaju. to im je izgleda misija.

jebemumater shto nisu uchili shkole kad je toliko vazno. makar je dragica u socijalizmu mogla da postane shta hoce :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
39 minutes ago, gospa buba said:

videla i reshila da se ne nerviram. shto god je neshto starije, i shto su ga ozbiljniji ljudi osnivali i kdrzavali, to ovi vishe useravaju. to im je izgleda misija.

jebemumater shto nisu uchili shkole kad je toliko vazno. makar je dragica u socijalizmu mogla da postane shta hoce :dry:

sent from bubamoto
 

Zivo blato, jbg. Mnogo gadan svet, u svaku poru zivota su se infiltrirali.

Link to comment
4 minutes ago, Majo said:

Zivo blato, jbg. Mnogo gadan svet, u svaku poru zivota su se infiltrirali.

potpuno su obesmislili ugled.

 

ugled u profesiji, ugled u društvu.

jedino što poštenom čoveku u srbiji preostaje je da odustane od ambicija (osim ako nije solo igrač) i da bude autsajder.

 

edit. i autoritet su obesmislili takođe. autoritet institucija, obrazovanja, struke... 

Edited by pt 2.0
Link to comment
50 minutes ago, JozoMujica said:

Ovo jeste doom, ali sam prijatno iznenadjen Dragicinim radom, ne razumem se u mozaike ali ovaj njen uopšte ne izgleda loše.

 

116658_7880_post.jpg

 

 

:hail:

Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

potpuno su obesmislili ugled.

 

ugled u profesiji, ugled u društvu.

jedino što poštenom čoveku u srbiji preostaje je da odustane od ambicija (osim ako nije solo igrač) i da bude autsajder.

 

edit. i autoritet su obesmislili takođe. autoritet institucija, obrazovanja, struke... 

Pa kad zatres elementarne atribute drzave i drustva, ovo sad ispada ko alternativno valjanje u govnima.

Secam se prvih komentara, nakon pojave Sase Jankovica i njegovog zalaganja za pravnu drzavu - suvise dobro, da bi bilo istinito. Mi smo se toliko udaljili od definicije normalnog, da i eventualno normalno ocas posla postane nenormalno, sto zbog neverice, sto zbog blata, koje ga brzo proguta.

Link to comment

:lol:

ja ozbiljno razmišljam da se učlanim i aktiviram u snsu. pa što da ne postanem nešto što sam oduvek želela, makar na papiru. samo ne znam da li bi me pustili da se kačim na đubretarski kamion.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...