Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

drugim rechima treba nam nov narod, samo da vidimo kako josh da ih privolimo da budu srbi [emoji38]

 

ili ni to nije vazno, samo nek daju pare. u stvari bi bilo idealno da taj digitalni narod sedi kod svoje kuce i samo shalje te hiljadarke -_-

 

ljubi ibi. kralj.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eto a ne valjaju nam Sandžaklije, Romi i Šiptari sa juga Srbije što imaju buljuke djece, a mi plaćamo treće i četvrto dijete... ne znam ko bi nam odgovarao za tu ulogu novih Srba, predsjednik bi volio neke Njemce ili Skandije sa njihovom protestantskom etikom ali oni nešto ne bi da dolaze...

Link to comment

Pa Grci hoće da im turisti budu zaštićeni kao beli medvjedi. Žive od turizma, hoće da se ljudi koji dolaze osjećaju sigurno. Tzv. slanje poruke.

Link to comment
Sve bih nesto da se rasplacem i tugujem..ali nekako me boli pimpek

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk



+1000
Jel krenulo kalimerisanje po netu?
Link to comment

ma to sve stoji sto pricate, ali me nekako boli sto su za isto nedelo ispred onog splava, kad su slomili vrat decku koji je pokusavao da smiri situaciju, pocinioci iz obezbedjenja dobili nanogice, il tako neki kurac.

Link to comment
ma to sve stoji sto pricate, ali me nekako boli sto su za isto nedelo ispred onog splava, kad su slomili vrat decku koji je pokusavao da smiri situaciju, pocinioci iz obezbedjenja dobili nanogice, il tako neki kurac.
Izmedju zvanicno najboljeg grada za zivot i Srbije ima par sati voznje.

Isto ima i izmedju mesta za koji se za slican zlocin ide na lajf ili dobija nanogica.

Sve je ovde nekako tako blizu a tako daleko, zato i dodatno boli.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

https://www.blic.rs/vesti/hronika/tuzilac-trazi-dozivotnu-kazna-za-srbe-sa-zakintosa-koji-su-prebili-amerikanca-nasmrt/kqyhv9w

 

Istraga je ustanovila da je jedan od aktera imao i "bokser" na ruci i da je nesrećni mladić nastradao odmah, tačnije za 11 sekundi od jednog udarca u glavu, a u optužnici je podvučeno da su i tada, iako je mladić bio u nesvesti, nastavili da ga udaraju nesmanjenom žestinom.

Link to comment
20 hours ago, Shan Jan said:

 

Bili su ljuti jbg.

 

Ne znam, trudim se da mi empatijski spotlajt bude na pravim mestima i gde mozda mogu da pomognem, tipa neko bolestan ili hendikepiran na ovaj ili onaj nacin, bespomocna zivotinja, bespomocno gladno dete, bez ogreva ili odece.

 

Ovo divljanje pa jebi ga, moram bas da se debelo potrudim da bih empatisao sa mladost ludost opravdanjima za razne ubice Tatona.

Link to comment

i moj utisak. ne kapiram u cemu je vic, mozda su dobili nalog da selektivno objavljuju, buduci da su cak i ovde pojedinci imali nemalo razumevanje i empatiju za klincetm

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...