Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 minute ago, Malkmus said:

 

To je opovrgnuto.

Ne služi kaznu u bolnici, već u zatvoru.

Vestacen je da je u trenutku izvrsenja bio uracunljiv,zato sluzi u zatvoru.To ne znaci da nije bolestan i da nema dijagnozu.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, askeladden said:

Vestacen je da je u trenutku izvrsenja bio uracunljiv,zato sluzi u zatvoru.To ne znaci da nije bolestan i da nema dijagnozu.

a zajeban mu zatvor, ono kad je strajkovo gladom sto mora stari soni da igra

Link to comment
34 minutes ago, Miralem said:

ma ja bi njemu dao dvojku, pa da vidi.

 

I jeste dvojka u pitanju, znam da se žalio što mora da igra Rayman Revolution, a, ako se dobro sećam, to je bio jedan od naslova sa kojima je Sony lansirao PS2 u Evropi.

 

 

Evo konačno praktične koristi od toga što sam (nekad davno) bio gamer...   :cool:

Link to comment

nedavno je na hoh politikama neka ženska histerisala da se jadni srpski narod i društvo bezrazložno napadaju međutim sada je očigledno da je izjava nekog nato zastavnika o najvećoj opasnosti po Demokratiju na balkanu bila sasvim na mestu :fantom:

Link to comment

Istovremeno je podrška nedemokratskim oblicima vladavine značajno manja nego u Rusiji i otprilike negde na nivou Poljske i Češke. Poenta je u onoj trećoj koloni, onima koji je to sve nebitno. Očito je jako mnogo ljudi izgubilo nadu da će im ikada biti suštinski bolje u životu ko god bio na vlasti i kakva god vlast bila, zato se na izbore ne izlazi ili se glasa za vlast kakva god bila ne bi li se dobila koja mrvica u vidu džaka brašna i asfalta ispred kuće. 

Link to comment

qrcobolja je u srbiji na nivou 43%. najveća u ex-kom bloku. grci su zalutali na ovoj tabeli. i nije čudno što su izdvojeni. nama i jeste mesto na dnu po brojkamau dve stavke.

Link to comment
2 hours ago, zverka said:

Cudi me da niko ne pominje ovog lika

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZN7zVEMNN6Q

 

Sreca pa je lik previse providan prevarant i mogao je samo neke neobavestene gastose da ojadi ali ko zna koliko ih je ovakvih. Bilo je u novinama i o onom isto nekom studentu prevarantu pre koju godinu, samo sto je taj za ovog lika Frenk Abagnejl licno (Stefan Vlajkovic se zove). A i ova gadura Vojtehovski, da li je bas toliko glupa ili joj previse zinulo dupe za rejtingom pa nije ni istrazila koga je dovela u emisiju.

nemoj tako, eno se na tviterima poredi s lekarima :D

btw, citava ta prica je dirty rotten scoundrels za sirotinju 1/1. ja jedino ne kapiram sto se o tome toliko prica i da li je realno da je lik toliki imbecil da prvo izvacari ljude, pa posle ode da se slika za tv dnevnik... :isuse:

Edited by Joshua
Link to comment
30 minutes ago, djordje geprat said:

qrcobolja je u srbiji na nivou 43%. najveća u ex-kom bloku. grci su zalutali na ovoj tabeli. i nije čudno što su izdvojeni. nama i jeste mesto na dnu po brojkamau dve stavke.

 

čini mi se da su grci visoko plasirani ne zato što cene demokratiju, nego zbog nacionalizma, zato što taj pojam smatraju delom svog identiteta: ko je izmislio demokratuju? Mi!

 

naših 43% su bojim se rezultat sistematskog obezvređivanja pojma "demokratija", kombinovanog sa zlim glasom na kom je DS   (da su pravili anketu "u kojoj državi ne vole žutu boju", mi bi zbog toga bili neobjašnjivo visoko plasirani)

Link to comment
nemoj tako, eno se na tviterima poredi s lekarima [emoji3]
btw, citava ta prica je dirty rotten scoundrels za sirotinju 1/1. ja jedino ne kapiram sto se o tome toliko prica i da li je realno da je lik toliki imbecil da prvo izvacari ljude, pa posle ode da se slika za tv dnevnik... :isuse:

Pa nije njoj problem da nađe opravdanje za sva sranja. Kao i za onaj kviz, to je sve lepo objasnila. Više puta.
Link to comment

tišti me 1 priča od juče, sjebana sam bila toliko da nisam mogla da zaspim pola noći, i svako malo, šta god da radim, mislim o tome.

reč je o našoj deci koja se daju na usvajanje u inostranstvo, iako ovde imaju rođenu braću i sestre (u ovom slučaju 2 brata) u hraniteljskim porodicama, i iako treća hraniteljska porodica želi dečaka da usvoji. priču sam čula od lekara defektologa koji leči maleckog, dakle nema govora o tome da nije istinita.

zna li neko (pravnici help!) nešto više o tome koji su to ugovori (međunarodni?) koji omogućavaju ovako nešto???

 

u skladu sa onom naprasnom brigom psihopate a.k.a predsednik srbije za nerođenu decu od pre neki dan, šta je sa brigom za ovu rođenu i napuštenu?
(u konkretnoj situaciji majka trojice sinova je psihotična i proglašena nesposobnom da se brine o deci, pa su dečaci u 3 hraniteljske porodice, od toga 1 u bgd, a 2 u vojvodini).

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...