Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

to sto su pomraceni umovi?

 

ja sam imao vrlo slicnu situaciju, kada sam radio za turisticku agenciju caleta ortaka sa faksa. gazda, tj cale se nesto nasalio sa likom, ovaj izvadio pistolj i ubio ga. do tada su bili u sasvim dobrim odnosima, tog jutra pricao sa obojicom i izgledali sasvim normalno.

inace sam trebao da budem tamo u vreme ubistva, al spasla me je lenjost- odlucio sam da ipak prvo malo odspavam pre no sto odem.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 hours ago, pt 2.0 said:

@salerokadaUspela konačno da pogledam opis vesti. Deluje zlokobno i jezivo, pre svega zbog izgubljenog života (jedan dećko je ubijen na mestu, drugom se bore za život), ali i zato što mi se čini da ovakve vrste ubistva nismo imali u našem društvu do sada. Deluje kao ona američka ubistva koja su posledica imperativa uspeha i povređenosti ubice koji taj uspeh ne realizuje u nekoj sredini.

 

 

Ovo jeste staro ali je dobar primer da ovakvi manijaci postoje nevezano za deceniju u kojoj zivimo.

 

Inace tekst je skoro pa afirmativan, e to vec govori o vremenu u kojem zivimo. Inace njegov sin vec par decenija drma paracinskim podzemljem.

Edited by Caligula
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

sori, al kako si ovo tacno zakljucio?

mislim, u kom scenariju ne bi bio sajko?

To be fair, nema ga. Al sam prvo bio u tripu da je neka mobing prica, namestanje otkaza il ko zna sta ne. Recimo samo da je bila pretpostavka da je necim ipak doveden do toga da uradi sta je uradio sto ga opet ni najmanje ne opravdava jer je uradio ekstremnu stvar.

 

Sad kad citam sta se stvarno desilo nema cak ni to malo opravdanje.

 

Link to comment

Pre godinu dve radnik u magacinu preklao kolegu nožem sa posla,verovatno skalpel,iz čista mira . Nisu bili ni u kakvim odnosima,lik se našao na pogrešnom mestu

Bilo je u to  nekom Bg naselju, ali je prošlo ispod radara medija. 

Ludacima ne treba povod,samo prilika

Link to comment

pa ne moze da ima nikakvo opravdanje. ushao na vrata i bez priche pucao nekom u glavu. da ne ulazimo u ostalo uopshte, ovo je dosta.

 

mi kao nacija nismo spremni ni da sedimo i postojimo, a ne da se ubrzavamo :(

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

mom drugaru iz starog kraja kolega zabio sekiru u glavu u metrou. fora je sto se nikad u zivotu nisu sreli, buduci da su ludaka zbog incidenata upravo svicovali iz munzea u krnjacu.

ortak preziveo al je pose sijaset operacija sa 30 i kusur opet morao da uci da prica i hoda.

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

decenijama se frustracije nagomilavaju. mi kao nacija nismo spremni za 21. vek i ubrzavanje koje je doneo

plus novi kapitalizam u srbalja i imperativ uspeha.

ovo ubistvo nije posledica maltretiranja, nego osujećenja ličnosti koja, deluje, nije bila psihički zdrava.

Link to comment
28 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

decenijama se frustracije nagomilavaju. mi kao nacija nismo spremni za 21. vek i ubrzavanje koje je doneo

dok su recimo amerikanci spremni. kod njih se ne desava da neko tek tako prsne i krene dubija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...