Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

Ja nemam tolko ni drugova.
+1
aj jos samo kazite da ste imali visok dvocifren broj drugarica
ma de, esi normalna, pa ko to ima a da nije, khm, pripadnik manjinskih zajednica...
Link to comment
aj jos samo kazite da ste imali visok dvocifren broj drugarica
imao sam možda par ženskih osoba koje sam mogao zvati prijateljicama ali sam svaku gledao kao ženu i završili bi u krevetu da je dala neki, bilo kakav, sasvim mali, znak. mrzi me sad da prebirem po decenijama sećanja ali moguće i da sam sa svima postao drug tako što nisam uspeo da joj priđem bliže.
Link to comment
imao sam možda par ženskih osoba koje sam mogao zvati prijateljicama ali sam svaku gledao kao ženu i završili bi u krevetu da je dala neki, bilo kakav, sasvim mali, znak. mrzi me sad da prebirem po decenijama sećanja ali moguće i da sam sa svima postao drug tako što nisam uspeo da joj priđem bliže.
Stvarno ste napast ti i adam. :naughty: Vi bas na svaku... nista ono, plavuse, crnke, niske, visoke, selekcija? Kad bi sve zene koje sam poznavao bile petite u Betty Boop fazonu, onda verovatno ni ja ne bih imao drugarice. Ali, fala bobu, kod nas ne nedostaje gorostasnijeh zena... Edited by Indy
Link to comment

moram da proverim sa jos nekim izvorima, ali navodno u kini se zene sa doktoratom podvode pod treci rod. nisu ni musko, ni zensko. govorim o lingvistici.mozda zato mene ne gledaju kao zenu.evo ima i na googlu nesto.http://chinahopelive.net/2008/06/20/chinas-third-gender-can-you-guess

Link to comment
Stvarno ste napast ti i adam. :naughty:...
napast nije prava reč jer podrazumeva neku aktivnost van mozga, na čemu (slikama u glavi) je uglavnom sve ostajalo u mom slučaju. što se selektivnosti tiče. nije da ne postoji ali kriterijumi, koji ionako nisu naročito visoki, rapidno padaju kada dođe do otkrivanja više kože nego što je uobičajeno. mada bi sve trebalo da pišem u prošlom vremenu, fala bogu godine su učinile svoje.
...evo ima i na googlu nesto.http://chinahopelive...r-can-you-guess
pa to što je ona nacrtala imaš i na zapadu, čak je grafički prikaz isti samo sa skalom privlačnosti od 1 do 10, gde muškarci ispod 4 ili 5 nikog ne zanimaju.edit:slide12.jpgzanimljivo da nemaju novu reč i za muškarce na dnu, ni oni ne zadovoljavaju uslove da ispunjavaju mušku polnu ulogu. Edited by eoten
Link to comment
imao sam možda par ženskih osoba koje sam mogao zvati prijateljicama ali sam svaku gledao kao ženu i završili bi u krevetu da je dala neki, bilo kakav, sasvim mali, znak. mrzi me sad da prebirem po decenijama sećanja ali moguće i da sam sa svima postao drug tako što nisam uspeo da joj priđem bliže.
Stavio bih ovde +1, ali mi je istina draža: malo ko od nas ima herca i/ili jajca za te stvari. Da li smo mi davali neki, bilo kakav, sasvim mali, znak?Inače, među nama muškima postoji najveća laž u vidu konstatacije "Mog'o sam da je yebem!". To je kao pokušaj pokušaja samoubistva. Da si hteo da se ubiješ, ti bi se stvarno ubio (istrčao pred voz i sl.) a ne skrenuo pažnju na sebe gutanjem dve šake Andola.Da si mog'o da je (ih) kresneš, ti bi ih omlatio k'o dženariku... :cool:@Мay: Seksipil izgleda stvarno ima veze sa prof. opredeljenjem i naobrazbom. Pre xy godina pita komšinka moju kevu:- Jel ti i snaja zubarka?- Jok. Ona je normalna... :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...