Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

Ja ih imam tri (cetiri rodjene sestre btw) i sve tri me bas vole ali na razlicite nacine. Mada pravog prijateljstva tu nema, sve tri bi skocile u odbranu cetvrte sestre no medr vat. Meni se nije deslio, ali mojim pashenozima jeste :D
Ovo sa Benjinijolikim taksistima od pašonoga (u množini) može baš svakako da se shvati :lol:
Link to comment
nikad al nikad mi nije neko posao seksi s vremenom
+1Rekao bih da sam kao toni adams, ai nesto mi se cini da ni gej ne trzaju na mene. Sto nije ni cudo, obzirom da sam 1 biljka.adapt.jpg
Link to comment
al nikad mi nije neko posao seksi s vremenom
nisam ovo primetio a interesantno je.Meni su se desavale obe stvari - nekada mi se do srzi svidi na prvi miris, a nekad tek vremenom krenem da odlepljujem sve vise zapazajuci neke detalje koje nisam zapazio u prvih pet minuta™ - npr. promukli smeh koji mi je u pocetku bio odbojan vremenom pocne da mi biva vrlo prijatan i uzbudjujuc jer se pri otkrivanju nekih licnih karakteristika divno uklopio u njen prsonaliti. I slicno. Secam se da sam jednom tek posle par godina druzenja zapazio delikatna kolena i fine sake koje su tek tada nekako 'progovorile'
Link to comment

upadam na ovaj topić a da ga nisam pratila tak da nem pojma o čemu sve razglabate, ali samo želim da kažem da je sa moje strane to uvek moguće ali se ipak zeznem kad-tad. oni bi nešto više, gle čuda...takođe, počela sam da shvatam i drugarstva posle veze, pošto bih sad sa poslednjim bivšim mogla komotno da se družim.

Link to comment
zligli! pa ne govorim ni o vezi, nego da ti je super s nekim da provodis vreme drugarski.
Pa nemam ja nijednu drugaricu s kojom sam bas nesto ekstremno dobar ali ima par s kojima se druzim onako kad nas je vise u drustvu. Ima stvarno normalnih i zabavnih i medju tim kao dobrim ribama, ali tesko je bar nekad ne pomisliti o privatavanju sa takvima.
P.S. Sve su dovoljno bezobrazne. Nisi im dao dovoljno vremena da se razmahnu...
Ovo je, naravno, istina. Ali, dok se te fine razmasu, ove bezobrazne se nauzivase... :naughty:
tako funkcionise i moja najbolja frendica..
Jel ti najbolja drugarica ona na koju mislim? Zasto nisam pokazao ozbiljnije interesovanje onda kad si mi je pomenula, ostace misterija :cry: Edited by Zli Gli
Link to comment
Jel ti najbolja drugarica ona na koju mislim? Zasto nisam pokazao ozbiljnije interesovanje onda kad si mi je pomenula, ostace misterija :cry:
da,da. sta znam ,meni bilo dovoljno kinky sto ste rodjeni na isti dan, pomislih sudbina- (ko marina abramovic i ulay :D) a i nju konacno da smirim pored nekog normalnog i finog decka:D
Link to comment
nemam pojma o cemu tacno pricate al cisto da odrzim razinu diskusije - ja kad nekog upoznam, nakon bukvalno 5 minuta znam da li bih ikad (teoretski, spram okolnosti) ili nikad s njim :D. i to tako uvek bude, nikad al nikad mi nije neko posao seksi s vremenomtako funkcionise i moja najbolja frendica..
Ja se isto ne sećam da mi je neko vremenom postao privlačana ako u početku nije bio. Ali zato važi obrnuto.
Ovo sam čuo već par puta, a bio i na receiving end istog razmišljanja. Šta uradiš u prvih pet minuta, to ti je. Šta god uradio ili ne uradio u godinama nakon toga je bespredmetno. Okrutno. Veoma okrutno. :cry:
Link to comment
Okrutno. Veoma okrutno. :cry:
Beogradjanke su takve vise od drugih zena, Ostalo mi je u secanju jednom kad smo se iz grada vracali u blokove poslednjim tramvajem (u 21. vek), jedan momak pokusava da ocara izvesnu fensi lepojku iz komsiluka. Ona ga na kraju price fokusira ledeno-sazizucim pogledom 1 kruele, i kaze nesto kao "silazim na sledecoj stanici. Ako dotle uspes da kazes nesto IZUZETNO, mozda cemo se ponovo videti." Decko se, naravno, skroz zabunio, kao kokoska pred lijom. (PS. Nisam ja bio taj decko, samo sam sedeo blizu.)
Link to comment
nisam ovo primetio a interesantno je.Meni su se desavale obe stvari - nekada mi se do srzi svidi na prvi miris, a nekad tek vremenom krenem da odlepljujem sve vise zapazajuci neke detalje koje nisam zapazio u prvih pet minuta™ - npr. promukli smeh koji mi je u pocetku bio odbojan vremenom pocne da mi biva vrlo prijatan i uzbudjujuc jer se pri otkrivanju nekih licnih karakteristika divno uklopio u njen prsonaliti. I slicno. Secam se da sam jednom tek posle par godina druzenja zapazio delikatna kolena i fine sake koje su tek tada nekako 'progovorile'
Boris-Tadi%C4%87.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...