Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

Valjda se na fotki jasno vidi šta je u svojinitm, a šta je dugogodišnja tiha čežnja... :cry:Odnosno - ko pozira, a kog zabole uvo. -_-

Edited by Marathonman
Link to comment

ovo čežnja upisujem da si imao grešne misli.+1 na to, živela je jedno vreme sa nama pa kad prođe u nekoj predugačkoj majici bez ičega ispod posle tuširanja ... još kad se jednom neoprezno sagla u pravcu od mene :isuse:bio sam prava muška svinja, šta ću.

Link to comment
ovo čežnja upisujem da si imao grešne misli.
Ma, jok. :papučar: Oduvek mi je bilo dovoljno to što se dušmani glođu&pitaju ko je ovaj blento sa bliznakinjama, na koju foru, ima li tu šta... :whistle:
Link to comment

pa nije ni sa the sestrom bilo nekih problema. e sad, ako je the bratu ponekad sevnula pozadina ili drugo strateško mesto sumnjam da su nam misaoni procesi išli u istom pravcu.

Link to comment

Ja ne znam, mozda stvarno jesam zena-robot ko sto se prica ili imam neke rezime u glavi, ali nista meni ovo nije jasno sto je Adam rekao da ako ti je neko zanimljiv da to znaci i da ga zelis u krevetu. Ja bih ubila za mog najboljeg druga ovde, ali on je moja beba i moje Sunce, a ne muskarac za mene. Ili sto sam imala jednog studenta pre dve godine. Cek je i stariji par godina od mene. Barem 2-3 puta nedeljno smo zajedno jeli i resavali svetske probleme. Vrhunska pametnica i nevidjeno interesantno bice, ali ni sekunde ga nisam gledala kao muskarca. Ali nije to zato sto se ja palim na neke fizicke atribute koje oni toboz nisu imali, jer se ja stvarno palim samo na pametnice (u najvecem broju slucajeva), nego je to eto tako...Ma mislim, imam gomilu primera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...