Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Stvari su krajnje jednostavne. Ona na koju ti se diže, neće ti ostati (samo) prijateljica. Isto, naravno, važi i u obrnutom smeru.
Kakve sad veze ima Dig sa celom ovom pricom? Neces valjda da kazes da taj ima zenske prijatelje?
Link to comment
  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Men and Women Can't Be "Just Friends"naucno dokazano!

The results suggest large gender differences in how men and women experience opposite-sex friendships. Men were much more attracted to their female friends than vice versa. Men were also more likely than women to think that their opposite-sex friends were attracted to them—a clearly misguided belief. In fact, men’s estimates of how attractive they were to their female friends had virtually nothing to do with how these women actually felt, and almost everything to do with how the men themselves felt—basically, males assumed that any romantic attraction they experienced was mutual, and were blind to the actual level of romantic interest felt by their female friends. Women, too, were blind to the mindset of their opposite-sex friends; because females generally were not attracted to their male friends, they assumed that this lack of attraction was mutual.
Link to comment

pistolj koji visi na zidu u prvom cinu mora opaliti u cetvrtom. analogno tome - nemam prijateljicu s kojom sam proveo dovoljno dugo vremena a da nismo zavrsili u krevetu. samo sto su posledice bitno razlicite od metka, sa svim tim zenama sam i dalje prijatelj.doduse, moram priznati da posle otprilike tridesete, ili mozda nesto jace, nisam pocinjao nova prijateljstva sa zenama. negde sam u startu znao kako da se postavim - ili je zanimljiva (a samim tim i pozeljna) pa se shodno tome i ponasam ili ne gubim vreme. moguce da je to prijateljevanje kroz mladost bilo posledica nevicnosti i straha od odbijanja. nemam pojma, samo se pitam...

Link to comment

Ne znam zasto generalizovati stvari, mozda je tacno da neki muskarci i zene ne mogu da budu prijatelji sa suprotnim polom, ali to je itekako moguce. Jedino sto je tuzno sto neki stvarno gledaju da li neka devojka/zena dobro izgleda i kako je odvesti u krevet, nego da je posmatraju kao osobu sa kojom je moguc dijalog, prosto ne znaju sta propustaju.

Link to comment
^meni je ovo tuzno, ne pocinjati nova prijateljstva posle 30-te i to sa zenama....
ne znam, nije to neki cvrst stav niti znaci da ce tako biti i ubuduce, jednostavno primetih da je situacija takva kad sam malo porazmislio o temi. uostalom, ne zavisi to samo od mene, raznima ja nisam interesantan.
Link to comment

a meni su većina prijatelja i od pre i od posle 30te muške osobe suprotnog poladoduše taka je bila i situacija, no svejednoi ni sa kim nisam bila u krevetušto ne znači da sa ponekima ne bih imala ništa protiv :P (a ni oni)ali to ne menja <niti bi promenilo> stvari

Link to comment
a meni su većina prijatelja i od pre i od posle 30te muške osobe suprotnog poladoduše taka je bila i situacija, no svejednoi ni sa kim nisam bila u krevetušto ne znači da sa ponekima ne bih imala ništa protiv :P (a ni oni)ali to ne menja <niti bi promenilo> stvari
gde nadjes tolike female-to-male transgender osobe?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...