Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

Ja n'umem da budem "samo" dobar prijatelj. Neretko se zavrsi u krevetu. Jednom sam se suzdrzao, pa me posle podjebavala kako/zasto nisam.
atipicno i picicno.(licno mislim da ste promenili uloge u igri 'femkanje' sto govori da ste izuzetni prijatelji. dragocena su to iskustva!...za posle i dalje, tokom ucenja. Edited by burazer
Link to comment
jesi luuuud?!!! pa ne mogu odmah da mu pokazem da je mon amour!!!vragovi ste vi muskarci i moraju da se igraju igrice sa vama, iako to meni ne prija uopste i ja bih odmah da grlim i ljubim dok ne pukne.
Mogu li da postavim (ozbiljno) pitanje - zašto?Neće te ozbiljno shvatiti, ili...?Zašto su neophodne igrice?
Link to comment

zensko-musko prijateljstvo je moguce samo ako isti imaju redovan obrok sexa.kolko mogu i hoce a sve ostalo je rokov paradox po MP-evljovoj filosofiji

Edited by bradilko
Link to comment

off:(mozda i odgovori?)on:prijateljstvo izmedju M-Z iskljucuje sex, ali seksualne igrice,.... mogu da se igraju. to su sendvic* situacije koje se desavaju u psihoseksualnim epizodama razvoja. na kraju svake igrice obavezn je pay of . talentovanija prijateljstva nemaju takve 'obaveze' i shvataju da mogu slobodno i 'levo i desno', bez ikakvih problema da se svrckaju. Njih vezuje zajednicko bavljenje, podrska i izgradnja vrednosnog sistema. ukratko, forum.igre su u sendvicu* izmedju dosade i straha od bliskosti i intime.

Edited by burazer
Link to comment
@Syme, mnogo si simpatican, mislis da se ja nikada ne smejem or what?
Sa svega tri dana zakašnjenja i zahvaljujući kolegi forumašu BB, pao mi je na pamet duhovit youtube comeback na ovo pitanje.http://www.youtube.com/watch?v=3Togqq_1zrE
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...