Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bah. "merely a façade, an elaborate dance covering up countless sexual impulses bubbling just beneath the surface." - to je valjda normalno stanje stvari. Zasto bi to ometalo prijateljstvo? Sta je po njima "truly (truly, truly) Platonic?"
Evo ja ću ti reći - kad nekog znaš iz OŠ od 6. godine tako da ti je praktično sestra :D
Link to comment
  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

ma naravno da je samo pitanje pogresno, i to nezavisno od istrazivanja. ali ono sto istrazivanje pokazuje je da izgleda postoji polna asimetrija u percepciji hetero prijateljskog odnosa. odnosno, da sexual impulses just beneath the surface babluju malo jace kod jednog pola (u proseku). meni je to totalno hahaha momenat.

Link to comment
A sto ne gledate u rikvercPrvo je odvedete u krevet, pa posle budete prijatelji :DJa sam super ortak sa bivsom curom.
I ja sa mojima, zbog cega nekima povremeno moram da kupim cokolade... za decu.
Link to comment
što ne znači da sa ponekima ne bih imala ništa protiv :P (a ni oni)ali to ne menja <niti bi promenilo> stvari
ovo ce biti upotrebljeno protiv tebe kod izvesnih osoba, uz onu adamovu doskocicu o pistolju na zidu.osim naravno ako ne isporucis dovoljnu kolicinu mita u vidu piva koje ces mi placati od sad do kraja zivota
ovo moze u naucne klasike: ako dobro postavis studiju moz dokazati sta ti dusa zelijbt. pitali su friske studente, koji u sebi imaju vise testosterona nego aca lukas kokaina, sta misle o svojim koleginicama, koje su upoznali tu na faksu pre x meseci...i onda, surprise surprise, dosli do toga da bi ih oni sve presamitili...
Link to comment

pa i jesu istrazivali i starije vencane parove, pise i o tome u clanku. m-z razlika u percepciji prijateljstava se sa godinama povecava.edit: uostalom, zverilla, ne mislis valjda da mlade studentice nisu zverski napaljeni stvorovi?

Edited by betty
Link to comment
edit: uostalom, zverilla, ne mislis valjda da mlade studentice nisu zverski napaljeni stvorovi?
Kako bese ono u Mi nismo andjeli, ono sa satiranjem.Naravno, kao 1 late bloomer, ja sam to primetio tek kad sam bio u legalno dubioznoj poziciji prema njima (ne da me je to sprecavalo, za neke stvari vredi i robijati ako se mora).Ovo, naravno, nema nikakve veze s temom. Moja je vencana kuma, jel'da, kuma. Cak je i njen muz u jednom momentu zapitao, a cekaj, ovaj, a zasto ja tebi nisam kum, nego moja zena? Pa, zato sto mi je ona drugarica, valjda. (O "bubbling-u" necu ovaj put, a sem toga to je ancient history.)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...