Jump to content
IGNORED

Forbrydelsen - najbolja aktivna krimi serija


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Čutura

    20

  • Sunny Side Up

    20

  • Frank Pembleton

    17

  • gagilija

    11

cold blooded bitch!btw ko ce opkladu da ce biti cetvrta sezona?
Evo ja se kladim...da nece biti cetvrte sezone.Koliko para?Naravno ne racunam neka preuyimanja od strane BBC-a ili bilo kog drugog.
Link to comment
argh. Jel ima negde deveta epizoda u avi formatu ili mkv bez bagova, media plejer neće da pušta ovo što sam našao do sada
ova je meni radila dobro, imas na piratebay Forbrydelsen.III.E09.DANiSH.720p.HDTV.x264-DTV.mkv
Link to comment
argh. Jel ima negde deveta epizoda u avi formatu ili mkv bez bagova, media plejer neće da pušta ovo što sam našao do sada
Probaj ovde... Ja sam odavde skinuo celu sezonuSent from my GT-I9300 using Tapatalk 2 Edited by luba
bez linkova, molim
Link to comment

Odgledala i ja trecu konacno, jedva sam docekala da sve lepo izadje, pa da sabijem za 1 dan. I dobro je sto sam cekala, da sam gledala kako su izlazile, nema sanse da bih mogla da izdrzim.Sara :Hail:Inace su mi svi bili sumnjivi u jednom momentu, cak sam mislila i

da je Mark umesan kad nisu mogle nikako da ga nadju, Stoffer i Karen su mi bili sumnjivi od pocetka, a na kraju ona ispade jedan od najpozitivnijih politickih likova u sve 3 sezone.

kraj nema veze sa sarom lund koju volimo i na koju smo navikli.
Zasto? Meni je bas to Sara. Zar nije i na kraju druge sezone

ispraznila sarzer u Strangea, potpuno nepotrebno jer su 1 ili 2 metka bili potpuno dovoljni, ali je ona pukla u tom momentu. A kad neko opsednut kao ona shvati da ne moze nista da uradi, a zna da je kriv, ali i nedodirljiv i da ce i dalje slobodno da se "brine" o sirocadi, onda preostaje samo jedno resenje.

A mislim i da kraj nije mogao da bude drugaciji jer je Sara lik koji

nije imao sanse da ima relativno sredjenu porodicu, a da nije uradila sta je uradila, zavrsilo bi se upravo tako, a vec to nije u skladu sa njenim likom, bar je ja nisam mogla zamisliti kako zivi "srecno i zadovoljno do kraja zivota".

Link to comment
jel kompletirana sezona 3? dajte na pm oklem pls...
Jeste gotovo je... na žalost.Blago tebi ako si izdržao pa sad možeš celu sezonu u cugu.A ako pitaš gde pa ima ih svugde na torentima Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment
Da sipa prevela sve do kraja!!!Ja stalno posecivao Prijevodi-online da vidim kad ce da izbaci prevod...
Ja nisam hteo ni da pocinjem sa gledanjem dok nisu kompletirali prevode na prijevodi-online :)Kakva sezona :Hail:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...