Jump to content
IGNORED

Forbrydelsen - najbolja aktivna krimi serija


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Čutura

    20

  • Sunny Side Up

    20

  • Frank Pembleton

    17

  • gagilija

    11

Odgledao drugi serijal. Prvi mi je generalno bolji, drugi je bas (logicki) nategnut.

Strange je nemoguc kao lik. Topao, brizan partner u policijskoj stanici koji ubija decu iz zabave po Afganistanu. Prosto, deluje umetnuto.

Aj neka dobra dusa ako moze da mi shibne na PM linkove ka prodavnici, hteo bih da kupim i treci serijal:)

Link to comment
Odgledao drugi serijal. Prvi mi je generalno bolji, drugi je bas (logicki) nategnut.

Strange je nemoguc kao lik. Topao, brizan partner u policijskoj stanici koji ubija decu iz zabave po Afganistanu. Prosto, deluje umetnuto.

Aj neka dobra dusa ako moze da mi shibne na PM linkove ka prodavnici, hteo bih da kupim i treci serijal:)

U pravu si skroz za Strangea, ali u prvom serijalu ima daleeeeko više nelogičnosti. Nego stvar je tako dobra da ne primetiš dok ti neko ne skrene pažnju.
Link to comment

niko gledo trecu?dal ja sto sam matoriji postajem pronicljiviji, hm..

meni je prvo na pamet palo kad su videli da je poziv dosao sa obicnog mobilnog da majstor koristi call divert i da ce da ih zaebe tako, a drugo kad se nije pojavio da preuzme pare, mogao sam da se kladim u tisucu miralema da je otisao da rokne onu medikal egzaminerku

inace jos jedna za uzivanje, nemam drugih zamerki :fantom:

Link to comment

Misliš kad će da izadju titlovi za ne znam ni ja koliko je već emitovano, nove sezone Engrenages-a -_- ?Skinuo sam 4 epizode sa torenta, ali sam malo odustao da ih dalje skidam, jer nema nigde čak ni engleskih titlova.Navodno će u novembru da počne na BBCu, pa će valjda da se neko smiluje da ih uploaduje.

Edited by Garnirung
Link to comment

Mais bien sur -_- Od kako su strane produkcije* postale kvalitetne počeli smo da kuburimo sa titlovima, samo da se ne dosete još japanci ili kinezi da prave nešto. Doduše, zaplet o ubistvu u Tokiju uopšte ne bi bio loš...A skandinavci bi baš mogli da snime još malo Beck-a ili Irene Huss.*engleske računam kao domaće

Edited by Kelt
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...