Jump to content
IGNORED

Forbrydelsen - najbolja aktivna krimi serija


Lrd

Recommended Posts

Divim se vasoj samokontroli :D Having said that, stavih ovo da se skida The Killing - Series 3 (Forbrydelsen) (2012) 720p. Hardcoded English Subs :) Moram jos jednom da odgledam, u cugu, sa ljudskim titlovima, da sebi ublazim traume zbog pretrpljenog nerviranja cekajuci na titlove :)

Link to comment
  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Čutura

    20

  • Sunny Side Up

    20

  • Frank Pembleton

    17

  • gagilija

    11

Pa da, u tome i jeste fora. Svako ima svoju tacku pucanja, pa i Sara. To je prosto moralo da se desi u tim okolnostima. Sokantno jeste, ali razumljivo i objasnjivo.

A cini mi se da je u dokumentarcu ona rekla da se vise nece snimati, i da se to znalo jos pre pocetka trece.

nekako iz ovoga shvatih da jeste i sve ocekivah ka-buuum da se ponovim iako se svi precutno ne slazete sa mnom : prve sezone duplo bolje, ocajan pad kvaliteta u razvlacenje i melodramu... al jos uvek volim njen dzemper i smejuljice-borice.
Link to comment
nekako iz ovoga shvatih da jeste i sve ocekivah ka-buuumda se ponovim iako se svi precutno ne slazete sa mnom : prve sezone duplo bolje, ocajan pad kvaliteta u razvlacenje i melodramu... al jos uvek volim njen dzemper i smejuljice-borice.
Naravno prva zakiva...ono bas vilica do poda, druge dve pad ali i dalje dobro , ali prosto vidi se da mogu bolje...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Potraga po fjordovima, pa i kraj trece sezone su me jako podsjetili na film "seven". Genijalna serija, druga sezona nije bila dobra kao prva i treca. Samo, sto mi niko ne rece da ne gledam prvo US verziju :lolol:.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...