Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

Dajte onaj link za ligu da vidim kakva je situacija.Zlatana nisam mogao da uzmem za kapitena al svakako je svaki igrac PSG-a bio zicer, i moj™ Menez je uzeo solidnih 8x2.

Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

U Operi nikad nema problema.Vodim 33-28, imam cini mi se igraca vise ali neprijatelj ima Mesija kapitena. Ostavicu ipak Meneza.

Edited by Feindouno
Link to comment

Ja imam probleme u Chrome-u, a u Mozilli sam sad uspela.Ostalo mi 11 poena od 3 igraca, protivnik ima 22 od 5. Izgleda da nije dirao tim pre ovog kola, posto mu je na klupi Otamendi sa 7 poena. Posto su djubretari u pitanju, uopste ne sumnjam da se trude da mi puste, ali im izgleda to nece uspeti. :D :isuse:

Link to comment
Ma menjao sam, nego nisam imao poverenja u njega. :( Izgubicu garant.
Ali zar nije logicno da stavis u tim sve one koji igraju prvog dana, pa ako iznevere tvoje poverenje, samo ih zamenis izmedju prvog i drugog dana? Ne zalim se, samo kazem. A da li ces izgubiti ili ne, zavisi od Mesija.
Link to comment

Kakve su šanse da večeras budu radile izmene kad izađu sastavi? Kod mene i Sema bukvalno svaki poen može da presudi, a plašim se da opet neće braniti Diego Alveš.

Link to comment
Kakve su šanse da večeras budu radile izmene kad izađu sastavi? Kod mene i Sema bukvalno svaki poen može da presudi, a plašim se da opet neće braniti Diego Alveš.
Razmišljam se da l' da ubacim Bastosa mesto Di Marije. Definitivno igramo derbi kola. Naša grupa izuva.
Link to comment
Jok...14x2, malo li je? :)Edit - A sumnjam da ću te pobediti svakako, ali nema veze, bar da uhvatim priključak sa classicom. A i zaslužio si sa ovakvim skorom da dobiješ, neka se zakuva malo grupa pred poslednja 2 kola.Edit 2 - u stvari sam sam ja nešto preračunao, nisu mi tako loše šanse kao što mi se učinilo na prvi pogled. Prilično je sve otvoreno - may the best man win!
Sve je otvoreno cak i ako odemo ti i ja na po 9 bodova, a da ne pricam ako se napravi krug od 3 ili caak 4 ekipe sa po 6 bodova. A kukao si onoliko posle prva dva kola :PJa ne bi trebao da imam nekih problema sto se H2H u ovom kolu tice posto imam nekih 15ak bodova prednosti i dosta slicne igrace, ali mi je svaki poen bitan za Classic, pa cu sacekati sa izmenama do 8
Link to comment
Razmišljam se da l' da ubacim Bastosa mesto Di Marije. Definitivno igramo derbi kola. Naša grupa izuva.
Ja sam već poubacivao svu trojicu sa klupe, i onog defanzivca Kluža. Ko ga jebe, moram da rizikujem ako mislim da te dobijem, a to je poen-dva razlika. Jedino ću da se smorim ako mi neko ne bude igrao, pa zato bih da čekam sastav Valensije jer nešto imam osećaj da brani Guaita večeras. Edited by bob loblaw
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...