Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad izvrsim izmene bice solidnih 48 a sutra se cekaju pre svih Sisa, Ibra, Alex, osovina Eliseu-Isco a i Malafev bi mogao da sacuva mrezu za promenu. Ukoliko Martinez ne podivlja trebalo bi da sam dobio i u H2H i obezbedio prvo mesto u grupi.

Link to comment

Pa ako ce da poludi da u tandemu sa Otamendijem nadmasi Sisu+Isca+Malafeva, onda neka mu je alal :)U svakom slucaju cupava mi je grupa samo tako, bas me zanima ko ce jos da prodje.

Link to comment

59pts - 6pts =53. Od toga Messi©, Vidal i Garay ostali lose. Sutra jos 7 igraca. Protivnik neaktivan srecom ostalo mu 20 poena na klupi. Tako da cu obezbediti prolaz u drugu fazu.

Link to comment
Pa ako ce da poludi da u tandemu sa Otamendijem nadmasi Sisu+Isca+Malafeva, onda neka mu je alal :)U svakom slucaju cupava mi je grupa samo tako, bas me zanima ko ce jos da prodje.
Kvota da Jackson daje gol je oko 1.6 u prosjeku :)Ja bih ga stavio za kapitena da krivonogi nije podivljao danas.
Link to comment
59pts - 6pts =53. Od toga Messi©, Vidal i Garay ostali lose. Sutra jos 7 igraca. Protivnik neaktivan srecom ostalo mu 20 poena na klupi. Tako da cu obezbediti prolaz u drugu fazu.
Moram da ti cestitam pobedu, uvek na kraju kola namestim tim za sledece za svaki slucaj, sad to ne uradih i kao za inat juce dolazim do kompa u 18:00, sto je bilo kasno... Ajd' sto Mesi nije bio kapiten, nego mi na klupi ostase Pirlo i Bastos sa asistencijama, a naravno, oni su i jedini koji su nesto uradili...
Link to comment

Meni je bas zanimljiv mec. Imam celih 8 poena, ali sa svega 2 igraca. Ne stigoh da menjam pa mi Adiano ostao na klupi. Sad prizivam kisu i bajam da mi dvojica ne zaigraju veceras (Leskot i jos jedan) jer prvo upada Mandzukic, pa onda Luiz Adriano. Protivnik je na prvi pogled bolji, ali ima svega 26 poena, ceka jos 2 igraca i nema ni malo obecavajucu klupu. Ako CR odgovori na izazov "onog" krivonogog za koga kazu da je otac njegovog sina, mogao bi lagano da pobedim i ukljucim se u borbu za prolaz. Trenutno imam 3 boda, muff ima 6 i drugi je, a treci su Crni Konji sa 4...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...