Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa totalno nenameštenim timom od pre 2 nedelje osvojena 33 poena nakon jučerašnjeg dana najviše zarađeni golmanom i defanzivcem Valensije, kao i Fernandinjom koji je spakovao 1 gol u mrežu Čelzija.Večeras krećem sa -2, jer sam izbacio napadača Batea, a ubacio Hulka kapitena, kao i Leskota, Santi Kazorlu i Pastorea. Očekujem lagano prebacivanje 40 poena i prvu pobedu u H2H duelu iako me mrzi da pogledam ko mi je protivnik i koliko poena on ima. :D

Link to comment

Ti igraš protiv mene onda. :DTrenutno vodim 49:37 sa ovim improvizovanim poenima, ali oni tek treba da se zarade. Naročito Leskot koji treba da odbrani clean sheet. :)A tebi Isco, a naročito Zlatan© mogu da se razgoropade. :(

Link to comment

Na kraju ipak pukoh od Boba, sto je bilo i ocekivano nakon sto su me igraci prvog dana zaklali u prvom danu. Sad valja u finese pripremiti ekipu posto Ronin koliko vidim ima dosta slicnu ekipu meni pa ce sitnice da odluce. No sve u svemu uprkos katastrofalnom kolu uspeo am da napredujem nekako za jedno mesto pa sam sada na solidnom trecem :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Na kraju je dobro ispalo što sam prethodno kolo zaboravio na ovaj fantazi, pa sam imao besplatna transfera.Leteli Hulk i Roben, upali Joakin i C.Ronaldo. :)Još uvek ne znam kome da stavim traku za večeras. Ronaldu koji će verovatno gristi svim silama za pobedu, ili Pastoreu koji igra protiv Dinama, gde očekujem da PSG da 4-5 golova. Iako logika kaže ovo drugo, mislim da ću ići na siguricu i zalizanog. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...