Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

Na kraju nelosih 70 bodova. Da Ibra nije divljao protiv simpaticnih Zagrebcana bilo bi dovoljno i da se udje u top 3, ovako sam samo zadrzao cetvrto mesto.

Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rezultati: http://www.haxball.gr/group/view/5879Ni u jednoj grupi jos nista nije reseno i samo su Miami Heat i Jankosanovi puleni za sada obezbedili prolaz.I htela bih da iskoristim priliku da se zahvalim gos'n Zordiju Albi i njegovom zutom kartonu koji mi je doneo bod sa fenomenalnih 38 poena. :isuse: I zrebu (fer i postenom) koji me je stavio u grupu sa djubretarima.

Link to comment
Rezultati: http://www.haxball.gr/group/view/5879Ni u jednoj grupi jos nista nije reseno i samo su Miami Heat i Jankosanovi puleni za sada obezbedili prolaz.
Kad ste nemaci pojma. Pobednicko ime je najvaznije. Znao sam od samog pocetka da je Jankara taj ko treba da mi vodi tim. Osim toga on mi je zaduzen i za kondiciju, ishranu, bira im televizijski program, namesta sponzoruse na splavovima, objasnjava Harp program i na pijaci bira prljavo i neregularno voce i povrce jer se zna da je samo ono pravo seljacko. Dzaba nastavljate igru, ja i Jankara znamo znanje.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sumnjam.Ja sam po prvi put od kako igram Fantasy iskoristio transfer za minus bodove posto Van Per$ie odmara a zapeo da stavim Ibru (iako mi se po glavi motao i Huntelar) pa se kola slomila na Maxwellu kog je zamenio Jardel.

Link to comment

Ja sam odradio dodatni transfer samo zato sto mi ostalo 1.5 poena viska kad sam odradio taj jedan koji sam zeleo, pa reko da se ne baci...i ubacio Teiseiru umesto Zilea, tako da bio red da on i brat Mktarijan napune Nordselanda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...