Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

^^Ako si ti beše moj neprijatelj onda nemoj! -_-Ja imam 2 CS-a, i 3 potpuna promašaja, ali užasno je kolo potpuno pa kapiram da se ne treba previše nervirate dok ne podvučemo crtu sutra.Edit - Hm, jel ja nešto propuštam u ovoj dilemi? Pjatov je primio gol a Malafeev igra kući protiv Anderlehta, zar to nije no-brainer?

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

^^Ako si ti beše moj neprijatelj onda nemoj! -_-Ja imam 2 CS-a, i 3 potpuna promašaja, ali užasno je kolo potpuno pa kapiram da se ne treba previše nervirate dok ne podvučemo crtu sutra.Edit - Hm, jel ja nešto propuštam u ovoj dilemi? Pjatov je primio gol a Malafeev igra kući protiv Anderlehta, zar to nije no-brainer?
Pjatov ima 5 poena zbog 9+ odbrana tako da mu je samo 1 poen rizika.A andrleht nije naivan a ne moze da ga zabije.
Link to comment

Maxwell, Maicon. Lombaerts, verovatno ću i Gilleta da ubacim, Isco, Cazorla, Nasri i Zlaja.Danas Diego Alves 7, Boateng 5, i Mkhitaryan 3, ostali lete. Ali imam i -2 zbog viška tranfsera. Ne dajem sebi neke šanse pravo da ti kažem....Zar je Čelzi šutirao toliko jbte, nisam stekao takav utisak. :ohmy:

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ja mislim da je Anderlehta usralo ono sa Milanom i da ce lagano da izgube svaku do kraja pogotovu jer im je u ovom dvomecu odsutan Mbokani zbog operacije nosa. Ali u pravu si Moco da za bod ne vredi rizikovati.Bice nategnuto. Meni sutra ulazi Cisco, Eliseu, Shirokov, Alex, Maxwel i Sisa©Danas ukupno 24 ali kada se izvrse izmene i prerasporedi traka ima da padne na 19

Link to comment

E do kurca...ja se upravo spremao da izvršim izmene, ne znam ni sam zašto nisam sinoć ko čovek. :isuse:Znači ako ne proradi u sledećih 45 minuta mogu tačno da dignem ruke od ovoga...čak mi i Messi ostao kapiten jbt.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...