Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

Trebalo je od pocetka da budete svesni da igrate u jednoj Tole ligi gde je sve moguce, manje biste se nervirali.Evo sad: http://www.haxball.gr/group/view/5879Jedino se promenio ishod meca BC1 - neugodan rival, pa je sad nereseno. Doduse, plasi me to sto su Jankosanovi puleni ostali na istom broju bodova (60), a Jankosan kaze da treba da mu udje jos 8 sa klupe, necu valjda morati jos jednom da menjam. :isuse:Feijevom protivniku ni uz najbolju nameru nisam mogla da navucem jos 1 bod za pobedu. :(

Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izdominirao protiv Moce 16 razlike iako je on imao sesti rezultat lige :fantom: Jos mi na klupi ostao Sirokov koga kiksom nisam ubacio umesto Rakitskiy-a, inace bih imao 91 poen :o

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kod mene osim Ivanovica niko nije skroz zasro ali nije ni izbriljirao.Valjda ce Messi i Van Per$ie da se razgoropade i pojure rezultat u drugom poluvremenu. Takodje ako ga slucajno mune ovaj Nordjesland jebao sam jeza u ledja.P.s. A ko je na pogadjalici uhvatio prve golove svaka mu cast. Ja sam nasao samo Spartaka© Valensiju i pretpostavljam Juve.

Link to comment
Kod mene osim Ivanovica niko nije skroz zasro ali nije ni izbriljirao.Valjda ce Messi i Van Per$ie da se razgoropade i pojure rezultat u drugom poluvremenu. Takodje ako ga slucajno mune ovaj Nordjesland jebao sam jeza u ledja.P.s. A ko je na pogadjalici uhvatio prve golove svaka mu cast. Ja sam nasao samo Spartaka© Valensiju i pretpostavljam Juve.
Oh well...
Link to comment

Hah, bas sam sad dosao da napisem to. Usrase mi se u odbranu.. Valdez, Ebue, Ivanovic, Vidal, Evra koji ni ne igra.Ali zato golovi! Pogodio prvi na Spartak, Seltik, Norde, Sahtjor i Kluz

Link to comment

Ova noc nije moj dan. Sve gledam bodove i mislim se bar imam CS na Pjatova kad ono ovaj sugavac Oscar resio i to malo radosti da mi sjebe :(Ko je danas pogodio bilo sta konkretno u fantaziju svaka mu cast.

Link to comment

Sad tek videh da je Bane asistirao pa mi i nije puno sjebao CSSad cekam do sutra da ispeglaju sve bodove. Samo nisam pametan da li da menjam Pjatova za Malafeva...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...