Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgleda da sam jos prilikom drafta mudro resio da potpuno preskocim sredinu terena posto niko koga sam razmatrao i na sirem spisku nije nista krsteno uradio vec mi po sredini dominira Pavlov osim ako Isco ne uradi nesto veceras. Da ne pricam o tome sto su mi oba srednjaka u koja sam se uzdao (Diaby i Valensija) povredjeni do ko zna.Srecom pa napad i odbrana vade stvar samo tako.

Link to comment

Meni ova ideja da Hulku stavim © i ne ispada toliko loša. :D Da je juče Messi bio zadužen istom trakom, danas mu je sigurno ne bih oduzeo. Ovako, Hulk već sad ima 9 poena, a možda nalovi još koji do kraja utakmice. Za sada 46, čekam Hulka da završi i Lescotta, Pastorea i Santia Cazorlu da maksimalno doprinesu. Kako je izgledalo juče da neću ni do 30, danas već postajem previše pohlepan i iščekujem 55-60 poena. :)Ovaj tim će morati na fine tuning još 3-4 kola. Previše igrača imam u istom danu, a najveći problem su mi golmani. Teoretski sam mogao da imam 12 poena od njih, uzeću ukupno 1 posle ova 2 kola.

Link to comment

sipam bodove samo tako.tek sam juce skontao da sam jos prvostavio Zyryanova umesto Shirokova iako sam imao para za ovog drugog, a jos sam uspeo da tog istog Zyranova stavim u tim umesto Nenea koji mi greje klupu a jos ni Alex ne igra iz nepoznatih razloga.

Link to comment

ko je imao muda da menja traku sa Mesija na Sisu isplatilo mu se za 6 bodova. meni sad malo zao jer mi je taman toliko falilo za prvo mesto nakon dva kola ali mi ni sa ovih 136 boda nije lose.

Link to comment

Uf, loše, negde oko 50 sam. Ovde tačno treba grunuti Sisu i krivonog pimplera, a ostatak ekipe kakav je da je...A otkud znate šta su vam neprijatelji uradili, ja ne mogu da vidim?

Link to comment
Uf, loše, negde oko 50 sam. Ovde tačno treba grunuti Sisu i krivonog pimplera, a ostatak ekipe kakav je da je...A otkud znate šta su vam neprijatelji uradili, ja ne mogu da vidim?
Vidis koliko ima ukupno i koliko je imao u proslom kolu pa oduzmes :D
Link to comment

Ali nema mi tabele naše cenjene ppp lige uopšte.This league table will be available soon…Edit - proradilo, sad ću da se presaberemEdit 2 - Auuuu, Ronin 71, rispekt

Edited by bob loblaw
Link to comment
Vidis koliko ima ukupno i koliko je imao u proslom kolu pa oduzmes :D
Ne moras ni da oduzimas, vec samo gore levo izaberes matchday 2Sve u svemu jos jedna ubedljiva pobeda od 25+Sledeci neka se spremi Bob Loblaw :fantom:
Link to comment

Čel, sad idem na tebe koji si ubedljivo najjači u grupi? :oIspadoh u prvoj fazi, bruka...Edit - kad malo bolje razmislim prso sam. :blush: Ostao sam u evropsko modu a ima ovde još da se ćeramo...

Edited by bob loblaw
Link to comment

Edit: @Bob Eto video si i sam ;)Posebna zahvalnica Toli™ na odlicnom zrebu koji mi je doneo 6 bodova jer da sam imao malo drugaciji raspored sada bih komotno imao 0 bodova

Edited by pavllle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...