September 5, 201213 yr Odvratna sisa od igraca je ovaj Cilic. Da li je on ikad u zivotu dobio neki bitan mec sem onog cetvrtfinala AO protiv Del Potra?Jedva cekam da pocne Serena da ga ne gledam kako se pati vise.
September 5, 201213 yr I zasto pobogu ovi ES idioti ne daju prenos na drugom kanalu vec ide snimak Bartoli - Masha? :isuse:edit: rutinski brejk vec u drugom gemu, cisto da se Ana uzbudi Edited September 5, 201213 yr by Feindouno
September 5, 201213 yr Ajde jebote prebacujte se, zavrsi se mec.... 6-1, rutina :wub:Ocajno je Ana odigrala poen na 40-30 i drugi Serenin servis.
September 5, 201213 yr Da, onaj prilazni udarac koji je kao pokušala da odigra na raskorak Serene je bio zajeb.Doduše, osim standardnog lošeg servisa, ne radi ništa specijalno loše, ali za Serenu je to jednostavno preslabo
September 5, 201213 yr Ma daj.... koje je ovo ludiloAli kako je isprepadala Anu sa onim gemom, ova mukica nije uspela da se sastavi :o :lol:Serena je totalno druga dimenzija za ovu generaciju teniserki Edited September 5, 201213 yr by Garnirung
September 6, 201213 yr Ana, a i svaka koja bi da potraži šansu protiv Serene, bi morala da servira kao ovaj poslednji gem. Znači, bar 70-80 posto ubačenog prvog, par jeftinijih poena itd. Ovih 40 posto je bezopasno
September 6, 201213 yr Ana, a i svaka koja bi da potraži šansu protiv Serene, bi morala da servira kao ovaj poslednji gem. Znači, bar 70-80 posto ubačenog prvog, par jeftinijih poena itd. Ovih 40 posto je bezopasno Ma sve je do Serene kad je u ovakvoj formi, protivnice se ne pita ama bas nista.Dobra je bila Ana, bolja nego sto ovih 6-1 6-3 pokazuje.
September 6, 201213 yr kakve su sanse tipsarevica protiv ferera?Za mene Tipsa je favorit. Edited September 6, 201213 yr by bergasa19
September 6, 201213 yr ne svidja mi se uopste kako je ferer igrao ovaj turnir, iako mi je omiljeni igrac. Dosta pravi neiznudjenih gresaka, ali s druge strane lagano se dovukao do 1/4 finala.Meni se cini da Ferer uopste ne lezi Tipsarevicu.
Create an account or sign in to comment