Jump to content
IGNORED

SFRJ road trip


copkillah

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Roger Sanchez

    12

  • copkillah

    9

  • yolo

    8

  • zorglub

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlično, uspeli smo da se naguramo (četvoro sa stvarima) i vrlo je udoban. Jedino što je nekad malo sporije vukao, tj nema neko ubrzanje što je nezgodno pri preticanju kamiona i autobusa po uskim putevima, ali nikakav problem nismo imali. Čak nije bilo ni mnogo budala u saobraćaju zbog kojih bi psovali, uglavnom samo oni što idu iz suprotnog smera i malo gaze liniju. Očekivao sam više nerviranja u saobraćaju :)

Link to comment
  • 4 months later...

ako volis dobro pojesti a ne zalis para - http://www.skarucna.si/sl/ . nije daleko od bleda i vazi za jedan od najboljih restorana u dezeli. jake su cene ali ono sto dobijes je fantasticno. ozbiljna gozba je u pitanju. kad sam bio pre koju godinu nisu imali standardni jelovnik nego smo rezervisali veceru za cetvoro i to je radilo po sistemu sednes i donose a ti konzumiras - kao u gostima. gomila jela pracena odgovarajucim picima (rakije, vina, likeri), totalno ludilo razlicitih ukusa, mirisa, boja - svega. maksimalno uzivanje. dosta klope je ostalo, ogromna kolicina je u pitanju, al smo i pojeli oho-ho. zesce gurmansko mesto.e, da, mora da se rezervise.

Link to comment
Odmah posle NG krecem na Bled, i imacu 4 nocenja tamo.Planiram da svratim u Ljubljanu jedan dan, i ako stignem skoknem do Klagenfurta.Preporuke za Bled i okolinu ?
Malo se šta može dodati linku koji je Naa ostavila. Dakle, prvo i osnovno je blejska kremna rezina - ponavljati svakodnevno :)Šetnja oko jezera je totalni gušt. Zamak obići obavezno, ostrvce takođe. Meni je mnogo lepo bilo na jednodnevnom izletu koji smo napravili do Bohinja, 25 minuta vožnje busom od Bleda. Bohinj je zimi sušta suprotnost Bledu jer gotovo da nema žive duše ali vredi se iscimati i popeti gondolom na Vogel koji dominira iznad, i tamo izblejati u nacionalnoj kolibi. Poslednji bus nazad za Bled ide oko 7 uveče.
Link to comment
  • 1 year later...

Ima li neko preporuku za smeštaj u Ljubljani? Za sad smo u fazonu da idemo u Metelkovu hostel, ali bilo bi nam super i da nađemo neki stan na kratkoročno rentanje. Za 4 osobe.

 

Unapred hvala!

Link to comment
  • 5 months later...

ne znam da li imamo temu o Bosni ali samo da izjavim koliko ja nju jebeno volim!!!!!!!!!!!!!!!

pa ovde nema sanse nista da ti se desi,nikada!!!!

evo sad stigli u Trebinje,noc,kisa nema sanse da putujem,nesto sam se zajebala pa krenula i svratimo u prvu kafanicu/burekdzinicu u centru da pitamo za smestaj,hostel bilo sta i kad cova izvadi spisak i pozove coveka,ovaj dodje po nas i evo nas za 10min od pocetka akcije u skroz kul,novom apartmanicicu u centru za 10e krevet ..a i Trebinje je carobno!!!

Link to comment

ne znam da li imamo temu o Bosni ali samo da izjavim koliko ja nju jebeno volim!!!!!!!!!!!!!!!

pa ovde nema sanse nista da ti se desi,nikada!!!!

evo sad stigli u Trebinje,noc,kisa nema sanse da putujem,nesto sam se zajebala pa krenula i svratimo u prvu kafanicu/burekdzinicu u centru da pitamo za smestaj,hostel bilo sta i kad cova izvadi spisak i pozove coveka,ovaj dodje po nas i evo nas za 10min od pocetka akcije u skroz kul,novom apartmanicicu u centru za 10e krevet ..a i Trebinje je carobno!!!

Trebinje je jedan jako cool grad.

 

Gde si smeštena?

Link to comment

Cela Bosna je jako kul

Jesi išao pteko Čemernog ili preko Romanije dok veje tako da ne vidiš ništa, nego se oslanjaš na gps koji drži suvozač i govori kakve su krivine?

 

To nije cool. :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...