Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

 

:isuse:

 

 

Još od faraona Ramzesa zdravstvene prednosti sunca su opštepoznate i prihvaćene. Poznata je helioterapija, a u starom Rimu suncem su lečili epilepsiju, paralizu, astmu, žuticu, bolesti bešike i debelog creva.

 

 

Mišak kaže da je u pitanju zavera protiv sunca jer je naučno dokazano da sunčeva svetlost ima veoma pozitivan uticaj na ljudsko telo, ali da kreme sprečavaju da do tog uticaja dođe; zbog toga je i došlo do ekspanzije bolesti raka kože na Zapadu.

 

:isuse: :isuse: :isuse:

Link to comment

erm...ne, Dagmar, magijsko mišljenje je deo prirodnog procesa učenja.

ovo za Novi Pazar ti je super fora.

ja neki put mislim da tvoje osobe pišu dve osobe, jedna obaveštena i sa simpatičnom vrstom suvog humora, a druga piše kao da se napila u lokalnom sedištu DSS-a.

 

sorry but  :lolol: :lolol: :lolol: 

Link to comment

Ovaj Vasa opet sprovodi neke hajke opstrukcije pollerskih procesa... Kao onda kada je vukao ljude za rukav da ne glasaju za Bikovića. <_<

 

edit: ... mislim, primećujem ovde jer me mrzi da idem tamo gde se glasa. Previše mi smor. Kazniće narod™ na sledećim pollinzima. -_-

Edited by Töölönlahti
Link to comment

10522142_10204382514631375_1016079509568

 

skola u cacku

 

 

Pesnik i prozni pisac Blagoje Baković gostovao je u ponedeljak, 5. maja 2014. godine, u našoj školi. Na prijemčiv i deci zanimljiv način govorio je stihove svojih pesama. Publiku su mu sačinjavali učenici mlađih razreda. Pesnik je svoje pesničko stvaralaštvo, u dva navrata, predstavio učenicima prepodnevne i popodnevne smene. Učenici su živo saučestvovali i sa susreta sa pesnikom otišli puni impresija.
Link to comment

ovo može na zaglupljivanje sveta jer već tri dana socijalne mreže gore od sablažnjavanja i dislajkova na acab brutalnost zašto zato što zbitoglavci ne čitaju prolog :fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=tuOJm7tmpMc

 

SabuPtolemy

Basically, police are asking this one guy for ID which he refuses and things get out of hand from there and next thing you know you've got a human zoo of leftist activists, African asyl seekers and other riff raff trying to intervene and threaten police (imagine this type of aggressive behavior by bystanders in the U.S. - these people would've gotten tazered, beaten or shot outright!).  What the video does not show is what led up to the incident, i.e. police had been called to the area earlier to investigate a brawl, with one person injured. As the police were trying to protocol what had happened, the guy being tackled in this video kept getting in the police's face who told him to leave several times. Eventually, they decided to issue a formal order to make him leave the area and asked the guy to show ID.  This is where the video starts......

 

Edited by Hella
Link to comment

Овај у коментару само што не каже "шта фали Америма, они већ навикли на трипут горе".

 

Тренирање строгоће, гуд кап бед кап...

Link to comment

10522142_10204382514631375_1016079509568

 

skola u cacku

 

Postoji li verzija za devojčice? Ako ne postoji (što bi bila čista diskriminacija), evo predloga - Kako da budem: Ljiljana Habjanović Đurović, Milijana Baletić, Ljuba Pantović i Radovka. 

Link to comment

Postoji li verzija za devojčice? Ako ne postoji (što bi bila čista diskriminacija), evo predloga - Kako da budem: Ljiljana Habjanović Đurović, Milijana Baletić, Ljuba Pantović i Radovka. 

Sve to pokriva Kako da budem grobar. :yawn2:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...