Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

Moždai sami pišu te komentare, kao u onim treš emisijama kad se uključuju "gledaoci", a bude neko iz studija... bar se nadam :wacko:

Link to comment

Pa da, zato je sve onda bilo fenomenalno... u vasoj masti.

 

 

Tražiš kavgu, jasno. No, nadam se da je jasno i da ja ne pozivam da se vrati vreme jagnjećih brigada, već da sam upotrebio stilsku figuru kako bih izrazio svoju indignaciju.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

jbg ima dokaza po nekim prosvećenijim zemljama da pravo glasa ipak funcioniše, a pride su uspeli i da izbegnu jagnjeće brigade

 

ponegde bude neka baba sa šeširom, ali šta je jedan babac spram armije utihnulih jaganjaca

Link to comment

jbg ima dokaza po nekim prosvećenijim zemljama da pravo glasa ipak funcioniše, a pride su uspeli i da izbegnu jagnjeće brigade

 

 

 

Mislim da je poenta u boldovanom.

Link to comment

Stoput sam vec napisao (i dosadio i bobu i ljudima) da mi je ubijanje svake, ali svake, teme na drustvu sa tezom da je Srbija nesto specijalno (naravno, u ekstremno negativnom smislu) jedna od odvratnijih stvari na ovom forumu. Potpuno je nemoguce sa vama diskutovati, vi jednostavno ruinirate svaku temu s tim, "ali to ne vazi u Srbiji." U neku ruku, dajete si za pravo, posto vi svakako ispadate specijalni.

 

Budite jednom posteni i priznajte da ste prosto dosli da se izduvate jer vas je neko nagazio u GSP-u, ili se shef izdrao na vas, a ne zato da bi ste diskutovali.

 

Over & out.

Link to comment

Stoput sam vec napisao (i dosadio i bobu i ljudima) da mi je ubijanje svake, ali svake, teme na drustvu sa tezom da je Srbija nesto specijalno (naravno, u ekstremno negativnom smislu) jedna od odvratnijih stvari na ovom forumu. Potpuno je nemoguce sa vama diskutovati, vi jednostavno ruinirate svaku temu s tim, "ali to ne vazi u Srbiji." U neku ruku, dajete si za pravo, posto vi svakako ispadate specijalni.

 

Budite jednom posteni i priznajte da ste prosto dosli da se izduvate jer vas je neko nagazio u GSP-u, ili se shef izdrao na vas, a ne zato da bi ste diskutovali.

 

Over & out.

 

erm...ne znam da li izvaljuješ ali ostali sagovornici se ne slažu sa Mujicom

Link to comment

Mislim da je poenta u boldovanom.

Šta uopšte znači prosvećenost i na koji način se može primeniti na neku populaciju u celini?  Koji su kriterijumi na osnovu kojih bi se pravila podela na imače i nemače prava na glas? 

 

edit: kasno sam videla poslednji post

Edited by Notorious
Link to comment

Stoput sam vec napisao (i dosadio i bobu i ljudima) da mi je ubijanje svake, ali svake, teme na drustvu sa tezom da je Srbija nesto specijalno (naravno, u ekstremno negativnom smislu) jedna od odvratnijih stvari na ovom forumu. Potpuno je nemoguce sa vama diskutovati, vi jednostavno ruinirate svaku temu s tim, "ali to ne vazi u Srbiji." U neku ruku, dajete si za pravo, posto vi svakako ispadate specijalni.

 

Budite jednom posteni i priznajte da ste prosto dosli da se izduvate jer vas je neko nagazio u GSP-u, ili se shef izdrao na vas, a ne zato da bi ste diskutovali.

 

Over & out.

 

aman te koliko si puta zaradio ban zbog toga? sve suvi spacijalci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...