Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

1 minute ago, pt 2.0 said:

čitam ovo i setim se da je jutros kolega konstatovao da izgledam sve lepše i lepše.

 

kakva slučajnost i meni dve sinoć u separeu rekle da im izgledam sve bogatije i bogatije :fantom:

Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

ovako - ovog dečka gotivim, i on gotivi mene, i prijatno mi je da to čujem. 

i u tome je 1 poenta svega: nije TO, nego KO.

 

 

A ne, bilo KO da vam kaže ne uzimate mu za zlo, u najmanju ruku. Uvek plusić, makar infinitezimalni

:14_relaxed:

Link to comment
Just now, slow said:

A ne, bilo KO da vam kaže ne uzimate mu za zlo, u najmanju ruku. Uvek plusić, makar infinitezimalni

nisam ti ja dobar sagovornik za ovu afirmaciju, al da ne širimo priču.

Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

nisam ti ja dobar sagovornik za ovu afirmaciju, al da ne širimo priču.

 

ništa lično, ja samo tvrdim da ako ne znam koliko odbojan muškarac uputi ženi lepo sročen kompliment, sa dobrim tajmingom i na pravom mestu nema šanse da mu to ona uzme za zlo. 

Link to comment

Znači nije bitno šta se govori, već ko govori

još ako je diskriminacija na osnovu izgleda, (bitno je da nam se taj/ta koji govori dopada) obrnuli smo pun krug :D 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Znači nije bitno šta se govori, već ko govori

još ako je diskriminacija na osnovu izgleda, (bitno je da nam se taj/ta koji govori dopada) obrnuli smo pun krug :D 

 

ne treba nam patrijarhat, dovoljno je pustiti ženama da rade ono što misle :fantom: 

Link to comment

velike su shanse da je uopshte ne interesuje dogadjaj. bez uzimanja za zlo. a meni lichno ide na zivce. potpuno odsustvo zadovoljstva u gorepomenutom smislu.

@slow. isto nishta lichno [emoji4]

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

pa teshko da je tako. samo se ranije nije potezala ta artiljerija. al shto kaze point, nishta nisam merodavna. ja bih se pre potukla nego potezala po tvitwrima i javnim raspravama. svako kako mora.

 

btw u kojoj tachno tachki smo izjednachili vajnshtajnovsko pipanje i obichno random udvaranje na hodniku? :unsure:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

U momentu kad treba relativizovati do besmisla.

 

I da, komplimenti zaista nisu nesto od cega se zivi, narocito ne na poslu. Ne dolazim na posao da me gledaju i komentarisu moj izgled. 

 

Uostalom, ovi sto im je do deljenja komplimenata i flertovanja neka se drze zainteresovanih zenki i sve kul.

Link to comment

komplimenti na poslu je po meni, a i večini ljudi koje ja znam, suptilan flert.

jednostavno ljudi se zavuku i veći deo života provode na poslu... dakle najverovatnije ako mi daješ komplimente na poslu.... znači 

Spoiler

želiš da me jebeš. daj mi ti kompliment preko povišice, ili povečanja ili bonusa

 

Link to comment

Sad u prevozu dečko ustaje nekom čikici, pomerim se malo da deka sedne, on sedne, pogleda me i skoči ko oparen "hoćete vi da sednete" 

Nije najjasnije jel kompliment ili uvreda😂

 

Nije da me je puno puta kačio seksizam ali da ga ima to je fakat, kao i da ima onih koji preteruju u tumačenjima, dosta je to klizav teren

Link to comment
46 minutes ago, MilenaS said:

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

2 hours ago, teacher said:

brate

 

42 minutes ago, ToniAdams said:

Gospode bože

 

:lol:

Edited by slow
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...