Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

28 minutes ago, Hella said:

 

pa možda su njegove emocije bile prave a tvoje tzv

 

uglavnom poenta je da treba biti uporan i imati stila a ni pare ne dođu loše evo ovako nekako to ide :fantom:

 

DTLoelbWAAAq53t.jpg

 

i kako se završilo?

Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

i ne mislim da je to udarac za ego, već oslobađanje druge osobe da se fino posveti nekom drugom, sa kim ljubavna priča ima razradu i hepiend.

Ma udarac za njegov ego a ne za tvoj :laugh: 

Zato valjda one horde zena i nisu smele da odjebu onog Vajnstina, treba posle da se ostrvi povredjena sujeta i karijera cao

Link to comment
Just now, Leia said:

Ma udarac za njegov ego a ne za tvoj :laugh: 

znam, a u tom smislu sam i napisala ono gore.

clean cut je uvek najbolje rešenje, a ne neke tu dvosmislene izjave, ostavljanje prostora za tripovanje druge strane i ostalo...

Link to comment
14 minutes ago, pt 2.0 said:

znam, a u tom smislu sam i napisala ono gore.

clean cut je uvek najbolje rešenje, a ne neke tu dvosmislene izjave, ostavljanje prostora za tripovanje druge strane i ostalo...

Naravno, clean cut al tako da se doticni ne oseti ponizeno i uvredjeno pa mu sujeta podivlja i krene da te smara jos grdje. Lako reci, tesko izvesti...

Link to comment

Kad gosta pristojno nudiš hranom i pićem a on odbije, sasvim je OK ponuditi ga ponovo, jer nije nerazumno pretpostaviti da odbija iz kurtoazije. E, ako ponovo odbije, onda dalje nudjenje već naginje smaranju.

 

Ne je možda skriveno da ali dva ne nisu, ma šta logika govorila.

 

 

Link to comment
Šta je bakutanera na jednom mestu :43_slight_frown: znači stoji da je srećniji izbor birati babu sa sela, nego devojku iz grada :35_thinking:
 
ko ovo moze da kaze nachi nije nikad sreo cvetanku i grozdanu i samo naslutio koji je to pakao bio u mladosti [emoji4]

mislim shalu na stranu, nije da sam se u zivotu bash prebila od muvavanja, ali kad kazesh da necesh ili se makar ponashash bezveze i nezainteresovano na granici neprijatnog (meni lichno ovo drugo lakshe jer verujem da isto jasno, a da bash ne nagrdim nekog surovo jer nije lepo), pa se onda to nastavlja i nastavlja, to je jebeni pakao :ph34r:

na kraju gadura iovako ionako ^_^

sent from bubamoto

Link to comment

samo neka napadaju...dosta su zene trpele. mislim, nisu ni sve one svetice, ali nek su glasne i nek se cuje. najgore je sto je i dalje licemerstvo prisutno, sto se jos gori akteri od vajnstajna kriju ili se zataskavaju. i sto su zene podjednaki nosioci krivice i one koje su se pravile lude i i one koje sad koriste situaciju zarad sopstvenog marketinga. 

 

i plate treba da su jednake ...ma...u svakom slucaju bice 1% bolje za zene nego pre. 

 

opra, meril, hilari...zlo za zene 

 

 

Link to comment

Ne znam bas koliko je pametno i korisno da sve sklizne u lov na vestice. Plus sto ovakvi spinovi fino sluze da se sakriju ti jos gori. Harvi je izgleda nekim pukim slucajem pao, predatori tog ranga uglavnom imaju deset koraka unapred isplanirano, narocito posle toliko prakse.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...