Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

 

 

indi, ja ti verujem!

 

Ovde jedino Shanu malo treba neverovati... ne kažem da je koristio usluge prijateljica noći™ (cenim da nije), ali je npr. kao i svako od nas, čak i koji ne zalazimo na desanku, koristio usluge pr0n-a. A to takođe rade neke takve "nemoralne" mlade dame, od kojih sigurno ima nemali broj studentkinja. Pa i ona slavna Stoya, sudeći po tome šta i kako piše, mogla bi lako da bude uspešna studentkinja, pa što ne... dobaci i do PhD-a.

Link to comment

a ni zgodni mladi momci verovatno ne bi odbijali ovakve varijante kad dobrostojece sredovecne zenske ne bi radije investirale u prada cipele. i onda pricamo o ravnopravnosti..

Zaključak, dobrostojeće sredovečne ženske jeftinije dolaze do nektara mladosti™ no dobrostojeći sredovečni muškarci. -_-

I onda pričamo o ravnopravnosti.

Link to comment

Zaključak, dobrostojeće sredovečne ženske jeftinije dolaze do nektara mladosti™ no dobrostojeći sredovečni muškarci. -_-

I onda pričamo o ravnopravnosti.

cuj jeftinije, prakticno zadzabe.. nepravda! :D

Link to comment

ne znam o cemu se ovde pise. dok postoji "potraznja" postojace i "ponuda". 

 

resenje za ovu konkretnu stvar je - besplatno ili znaaatno jeftinije obrazovanje.(1)

 

 

(1)  (Indy:163)

Edited by MancMellow
Link to comment

Btw. da pojasnim samo nešto (što je takođe čini mi se pomenuto) - prodaja visokoškolskog obrazovanja u Australiji strancima je često samo "front" (tj. maska) za PR vizu. O tome se dosta radi i u ovom slučaju, barem kada je Aus u pitanju.

Link to comment

dobro, to je vec klasican kriminal

 

Zapravo, kao i generalno sa prostitucijom, nemam preteran problem ni sa pruzaocem ni sa korisnikom usluga, nego sa tzv. posrednicima, jer se tu obicno krije najgori  sljam

Edited by MancMellow
Link to comment

dobro, to je vec klasican kriminal

Ovde su bukvalno kreirali praktično nepostojeće "koledže" (diplome za kuvanje, i slično) samo s ciljem da dovuku Indijce i ostale da im uzmu po 30k dolara godišnje na ime studiranja (na kraju čega ih čeka permanentna viza). Sad je država malo krenula da to čisti, ali ima još uvek jako puno muljanja.

Edited by Indy
Link to comment

ne, nije to. imas primere liberalnih partija koje su to zagovarale.

Labor u Australiji je uveo besplatno obrazovanje sedamdesetih, o čemu je divno govorila Cate Blanchett nedavno. (100 hiljada wubova na njen račun)

 

Link to comment

ako je tema cijena obrazovanja, ok, ali izdvajati kao posebnu temu buduce visokoobrazovane sponzoruse i prostitutke je tragikomicno.

jel posebna tragedija sto im pare trebaju da bi se skolovale a ne iskljucivo da bi kupovale guci i pradu i imale para za splavove ?

mislim, nije, sve je to isto, ako je njima ok i meni je ok. ne treba iz ovog ugla gledajuci biti mek prema obrazovanju. ovakvih klinki bi bilo i u drugim uslovima.

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...