Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

:D

 

pa jasno mi je sve, samo konstatujem uloge u igri.

trzista su se prosirila i ponuda na njima, moraju se hvatati kupci na "visak vrednosti" koje posedovanje necega nosi.

pa to je uvek i bilo tako, ili zapravo tvrdis da je odeca do skoro imala strogo utilitanu ulogu :D

 

danas kad je jeftina cool (da je tako nazovemo) odeca dostupna maltene svakom, nasli se debeli da se bune sto se ne pravi i za njih.

pa sta da vam kazem, smrsajte! :D

Link to comment

ne mogu, kada nasmejane i mrsave osobe po reklamama veselo grickaju slatkise.  ^_^

 

al' da se vratim na temu. kanadjanka promovise gender neutral garderobu. (ovde ide napomena o smisljanju trikova za prodaju  ^_^)

 

542-denims.jpg

Edited by Takeshi
Link to comment

A ko tebi brani da promovises svoje estetske ideale?

 

Pun je internet fat chicks koje ponosno izlazu svoje dimenzije mojim bolnim ocima pa se nikom ne zalim

 

 

naravno, odgovornost i prioritet modnih kuca je prosvetljivanje naroda o zdravoj ishrani, a ne profit od prodaje garderobe

 

nije stvar u tome da modni fasisti ne vole debele, nego sto vecina prosecnog sveta stremi da bude cool a u tu sliku se debeli po vecinskom misljenju (jebiga) ne uklapaju. sto ne znaci da nece i oni doci na red, evo na primer ove hipsterske brade meni izgledaju mnogo gore i od umerenog viska kilograma - pa su hit.

 

prosto, moda nikad nije bila demokraticnija nego danas, i smesno mi je i pomisliti da u vreme kad blogeri kreiraju trendove neko smatra da postoji neka centralna modna svetska vlada u senci koja hipnotise mase i promovise ovo ili ono

 

Pre više vekova ideal lepote su bile debeljuce, tj- žene sa salcetom i podvaljcima, kao što možemo da vidimo na slikama starih majstora. :) Ima i danas kultura gde se debljina smatra statusnim simbolom bogatstva. Problem nastaje kada neko svoje lične preferencije krene da projektuje na celokupnu populaciju kao što imamo slučaj na forumu (Mustang - kalifornijski surferi). 

Edited by bigvlada
Link to comment

Pre više vekova ideal lepote su bile debeljuce, tj- žene sa salcetom i podvaljcima, kao što možemo da vidimo na slikama starih majstora. :) Ima i danas kultura gde se debljina smatra statusnim simbolom bogatstva. Problem nastaje kada neko svoje lične preferencije krene da projektuje na celokupnu populaciju kao što imamo slučaj na forumu (Mustang - kalifornijski surferi).

 

ma da, silan je to problem. takoreci ustav te obavezuje da prihvatis tudje licne preferencije

Link to comment

komotno, znam ja zasto pitam, nije trol.

pa znam i ja zasto ne odgovaram :D

 

kakve veze ima moja licna preferencija tipa zenske lepote sa temom o rodnoj ravnopravnosti?

Link to comment

pa vidis da ne znas.

 

ok, nema veze.

sta bre ne znam? :D

ajd sto ja mislim da je moj ukus najbolji i da bi svet bio mnogo bolje mesto kad bi i ostali to shvatili, al u cemu je tvoj koncept u celoj prici? sad moras reci ili cu te riportovati hamletu hihihi

Link to comment

ako nisam shvatio zbog čega je pitanje relevantno za diskusiju, primite moje izvinjenje i nastavite. 

 

zaličilo mi je na oftopik ćaskanje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...