Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Уважени цензори, Можете ли молим вас да удесите да се следећи списак углави као први пост на топику Draft Fantasy Premier League (Спорт / Oстали спортови): GK: Hart, Cech, de Gea, Krul, Szczesny, Vorm, ReinaDEF: Kompany, Terry, Ivanovic, Lescott, Clichy, Evra, Vidić, Riise, Walker, Assou-Ekotto, Vermaelen, Baines, Cole, G.Cahill, Williamson, Skrtel, Vertonghen, Rio Ferdinand, G. Johnson, Jose Enrique, D. Luiz, Jagielka MID: Hazard, Silva, Bale, Dempsey, Kagawa, Yaya Toure, Juan Mata, Nasri, Van der Vaart, Valencia, Sigurdsson, Sessegnon, Walcott, Ramires, Santi Cazorla, Walters, Cabaye, Allen, Lampard, Larsson, Gerrard, Nani, N'Zogbia, A. Young, Michu, Ben Arfa, Sinclair, Lennon, Snodgrass FRW: Rooney, Aguero, Papiss Cisse, Suarez, Torres, Van Persie, Darren Bent, Pogrebnyak, Giroud, Podolski, Demba Ba, Borini, Balotelli, Defoe, Adebayor, Crouch, Tevez, Jelavic, Graham, Welbeck, Ruiz

Link to comment

I dalje 36 ekipa u H2H ligi. :/Koliko mi se čini, kralj i Segundo su poslednja dvojica koji su se prijavili, ali ih još nema tamo gde treba. :DKralj je očigledno ušao (samo) u Classic ligu, a preskočio H2H, pa ako čita ovaj topic nek se prijavi i u H2H čim pre.Ja sam po milioniti put izmenio idealnu™ 15orku. Taman kad sam mislio da je sve kako treba, vanPersi odlučio da pređe u ManUtd, i verovatno mi izbaci Younga iz kombinacije.Sad u sastavu imam i Hazarda i Cazorlu, a obojica su mi u neku ruku mačke u džaku za cenu koštanja. Iako smatram da sam pogrešio , više bih se jeo da počnu da trpaju golove/asistencije a nemam ih u timu, pa mi je ovako mirnija savest. :huh:Kad smo kod predviđanja uspešnosti, šta mislite koja će "deo terena" biti dominantniji ove godine? Prošle su izdominirali napadači (Persi, Aguero, Runi), a one pre nje srednjaci, ako se ne varam.Ja sam ove godine mnogo veće finansije stavio na sredinu, pa ćemo videti gde će me to odvesti. :ph34r:

Edited by DrZoidberg
Link to comment

Ma sta sad i ako nema jos ljudi, odigracemo jedan krug u fulu i 3 utakmice drugog, bice dovoljno materijala da se izvaja sampion i buduci prvo/drugoligasi. Mislim da je bitnije da nas bude paran broj ne bi li izbegli da bude slobodnih kola za nekog...

Link to comment

Имам ја другара на стендбају за то последње место, он игра редовно, чак сам га и прошле године наговорио да се региструје на форум како би ове ушао у Фантази али он ништа није писао од тада па му било глупо да некоме узима место. Али ако је избор он или аверејџ, онда је већ друга прича. Чекаћу до последњег тренутка, можда неки од оних што су се већ пријавили а нису ушли скапирају да сутра почиње.И само још једна ситница, не могу да се уздржим:

Dajte da igramo neku masivnu™ ligu, prvih 20 ostaje, drugih 20 pravi Championship sledece sezone.Nakon toga ispadanje, evrokupovi i sve regularno...
Eto vam megalomanska liga :fantom:
:whistle: Edited by Праслин
Link to comment

Kolike su sanse da Kagava izgubi mesto u prvih 11? Runi igra malo povucenije od RVP, tu su Jang i Nani, pa matori Gigs i Skols koje SAF voli, mladi Velbek i Kleverli...mislim igrace on, matori rotira, kombinuje, al ocekivao sam da ovaj bude bas standardan

Link to comment
I dalje 36 ekipa u H2H ligi. :/Koliko mi se čini, kralj i Segundo su poslednja dvojica koji su se prijavili, ali ih još nema tamo gde treba. :DKralj je očigledno ušao (samo) u Classic ligu, a preskočio H2H, pa ako čita ovaj topic nek se prijavi i u H2H čim pre.Ja sam po milioniti put izmenio idealnu™ 15orku. Taman kad sam mislio da je sve kako treba, vanPersi odlučio da pređe u ManUtd, i verovatno mi izbaci Younga iz kombinacije.Sad u sastavu imam i Hazarda i Cazorlu, a obojica su mi u neku ruku mačke u džaku za cenu koštanja. Iako smatram da sam pogrešio , više bih se jeo da počnu da trpaju golove/asistencije a nemam ih u timu, pa mi je ovako mirnija savest. :huh:Kad smo kod predviđanja uspešnosti, šta mislite koja će "deo terena" biti dominantniji ove godine? Prošle su izdominirali napadači (Persi, Aguero, Runi), a one pre nje srednjaci, ako se ne varam.Ja sam ove godine mnogo veće finansije stavio na sredinu, pa ćemo videti gde će me to odvesti. :ph34r:
E hocu u H2h... Mnogo ste mi iskomplikovali. Daj nek neko baci sifru na PM, da ne bauljam po stranama.
Link to comment
Prati li ko podrobije Arsenal, zanima me da li je Arteta definitivno izduvao za startnih 11 dolaskom Kazorle ili ima sanse da se obojica uglave?
Zar ne vuče Arteta neku povredu? Trebalo bi Cazorla da startuje u rupi, ispred Songa i još nekog veznjaka (Ramsey, Arteta ako je zdrav) Sumnjam da će ga gurati na krilo (Santija) osim ako baš bude zatrebalo, tu su mu već Walcott, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Podolski... U stvari samo pretpostavljam da će Podolski igrati levo, kao za Nemce, ali možda njega stavi na CF? :unsure:
Kolike su sanse da Kagava izgubi mesto u prvih 11? Runi igra malo povucenije od RVP, tu su Jang i Nani, pa matori Gigs i Skols koje SAF voli, mladi Velbek i Kleverli...mislim igrace on, matori rotira, kombinuje, al ocekivao sam da ovaj bude bas standardan
Ja bih rekao da će u startu biti na klupi, pa posle kako se pokaže.
Link to comment
PWNED!Sent from my cigla using Tapatalk
hihihi pwned hihihi kad se tako izvuce iz kontekstato je napisano kad je vec bilo jasno da je moja ideja o pravljenju reza na 20 odbacena i kad sam prihvatio cirkus za koji se vecina zalagala
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...