Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Ramadani valjda trazi za Ljajica godisnju platu od 2.5 miliona :huh:Pizarro najavio da hoce da ide :(Mnogo veci gubitak nego odlazak Jovetica.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Za narednu sezonu ili dve jeste veci gubitak, ali bruto tesko da moze i da se uporedi. Ma, to je njegova standardna fora kada necim nije zadovoljan, tako je kod nas ladio jaja celu polusezonu u Cileu. Kako je dosao u sukob sa Ranierijem nije vise odigrao krstenu utakmicu. Tako da je vrlo moguce da pokusava da izboksuje bolji ugovor ili mu je nesto slicno palo na pamet, posto ne vidim ozbiljniju ekipu kojoj bi on bio interesantan. Steta ce biti ako ostanete bez njega, Fiorentina je igrala odlican fudbal cele sezone, verovatno i najlepsi za gledanje u celoj ligi.

Link to comment

Pa i govorim najvise o narednoj sezoni, jer je zamjenu za Pizarra daleko teze naci - za Jovetica vec postoji. On u 2013. igra prilicno loshe [i s tim u vezi, nejasno mi je kako ce naci nekog da plati 30 miliona], ima barem 5 igraca u ekipi koji su vazniji od njega.Pominje se Lodi, ako ode Pizarro. On mi se svidja, a i Montella ga zna i voli, ali nije ipak ni blizu Pizarra. Ako bi doveli josh jednog pleja, npr. Quintera iz Pescare, to bi bilo super. Mada se bojim da ce Quintero u neki veci klub.

Link to comment

Mislim da je zavrsena dokapitalizacija i da je zato promenjen grb. Ima minusa i pluseva u promeni, no dobro, nije strasno. Vise je kozmeticke prirode.

Pa i govorim najvise o narednoj sezoni, jer je zamjenu za Pizarra daleko teze naci - za Jovetica vec postoji. On u 2013. igra prilicno loshe [i s tim u vezi, nejasno mi je kako ce naci nekog da plati 30 miliona], ima barem 5 igraca u ekipi koji su vazniji od njega.Pominje se Lodi, ako ode Pizarro. On mi se svidja, a i Montella ga zna i voli, ali nije ipak ni blizu Pizarra. Ako bi doveli josh jednog pleja, npr. Quintera iz Pescare, to bi bilo super. Mada se bojim da ce Quintero u neki veci klub.
Pa kako stvari stoje Lodi vam je siguran 1/1 ukoliko ode Pizarro. Cudi me kako Montella nije vec doveo njega i Gomeza. Quintero moze da ode u neki veci klub i da sedi na klupi. Juventus ima Pirla, Milan Montoliva, Inter Kovacica, mi nemamo nikog, al tesko da ce kod nas, nije se spominjao do sada, Lazio ima Ledesmu, a nema para, dok se jos ni ne zna ko ce biti trener Napolija i da li ce rabiti klasicnog registru, koga za sada nemaju. Tako da ne vidim zasto Fiorentina ne bi bila u konkurenciji da ga dovede. NI Krsticic nije los na tom mestu kao bekap, btw.
Link to comment

Quintero se spominjao za Benficu i United. Lodija su navodno vec pokusavali na zimu, ali nije ga Catania tada dala. Bio bi solidna zamjena, ali Quintero je potencijalno veliki igrac [a ne bi se bunio ni da dodje josh neko iz Pescare, tipa Weiss, a bobami ni Cosic kao backup na stoperu]. Gomez ide u Atletico Madrid, mislim da je to gotovo izvjesno.

Link to comment

Benitez skoro sigurno u Napoliju. Steta, De jer Laurentiis je rekao skoro da ce ime/prezime novog trenera pocinjati sa M :( Moglo je da bude zabave na pretek.

Diego-Maradona002.jpg

Inter sutnuo Stramkosana, ceka se izgleda samo da dogovore detalje oko raskida ugovora pa da ozvanice Mazzarrija.Mi nastavljamo sagu sa Allegrijem, jos se ne zna kada ce i da li ce raskinuti ugovor sa Milanom. Navodno bi vec bilo gotovo da je FIGC priznao neku Seedorfovu trenersku licencu, ali nije i zbog toga otezanje. Costacurta juce ili prekjuce u razgovoru za radio mana mana izjavio da je gotovo siguran da Allegri dolazi u Romu. Mada se sada pominje i da je Sabatini razgovarao sa Bielsom i da postoji mogucnost da nam i on bude trener.edit: A da, verovatno i Zeman preuzima ponovo Pescaru od jeseni :Hail: Ajde pa da ih vidimo za godinu ponovo u A, tada sa legendom na celu.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Rafa u Napoliju, to je izgleda gotovo. Lijepo. Mislim, nisam 100% uvjeren da ce to da uspije, ali pokazuje da su ambiciozni. A Rafa je svakako mnogo bolji trener nego sto mu mnogi priznaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...