Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

To mozda ako gledamo istoriju. Ako gledamo sadasnjost [a bojim se i blisku buducnost], Mazzarri je taj koji je sishao na nivo ispod.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

pa... u velikim klubovima se stvari drastično menjaju preko noći, bojim se da nas interiste čeka još jedna mučna sezona. što se tiče mazzarija, verovatno nije ni sanjao ovakvu čast.

Link to comment

A sta znam, ne mislim ni ja da je vrhunski trener, previse je konzervativan za veliki klub, ali mislim da potcjenjujes u koliko je loshem stanju Inter i koliko su Moratti i ekipa bezidejni po pitanju buducnosti. Mislim da je Interu prije svega potrebna stabilnost i neki trener koji ima jasne ideje. Mazzarri, koliko god bio nefleksibilan ima jasne ideje kakvu igru hoce. Jedino sto mi ovo ne djeluje logicno nakon velikih kupovina mladih igraca, Mazzarri ne radi dobro s mladima, nema strpljenja za njih. Bojim se da Kovacic ne stagnira kod njega.Naravno, ovo josh nije zvanicno, a ko zna sta sve moze da se ispostavi, mozda i ostane Stramaccioni, sto bi vjerovatno bilo najgore rjesenje za Inter.

Link to comment

u koliko god da je lošem stanju inter (a jeste, vidim, nisam slep), dolazak velikog trenera to može da promeni za 359 stepeni. svaka čast, ali mazzarri to nije. sa njim će to verovatno biti bolje nego sa stramaccioniem, ali to je opet 3-6 mesto, što mu za inter dođe isto kao i 15. dakle, treba im žoze...

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Pa da, bilo bi idealno kad bi dosao veliki trener, ali to je realno koliko i dolasci velikih igraca. Inter ne moze da priusti tako nekog, zato sto bi dovodjenje nekog vrhunskog trenera znacilo da se moraju uloziti velike pare, koje Inter prosto nema trenutno.

Link to comment
da se moraju uloziti velike pare, koje Inter prosto nema trenutno.
e pa to je. inter je mislim jedini klub koji sve ove godine (1990-na ovamo) nije nikad imao problem sa parama. sad eto nema para, ili gazda ne da, šta god. ali onda nek gleda kako mu se ekipa bori sa kaljarijem ili katanijom za 7. mesto.edit: i zato mi je smešno što će dovesti mazzarija. mogli su onda i da ostave ovog klinca, isti je kurac. sigurno neće mazzarri osvojiti titulu, je li. Edited by MocaVukotic
Link to comment

Koliko nisam siguran koliko je pametno dovođenje Mazzarija toliko nisam iznenađen.Kao prvo, stalno sam preispitivao sebe kako je Stramaccioni mlad trener i da činjenica da ga u klubu drže na klupi možda ipak govori kako je pitanje vremena da se ispolji potencijal koji vide u njemu. Da je pitanje vremena da se pokaže da može mnogo više. Mislim, postoje mnogi razlozi zašto ga je lako kritikovati, ali stalno sam se pitao: Ko zna, možda klinac stvarno ima potencijal i možda je dobro što Inter veruje u njega. Ukoliko ga sada smene, onda sve to pada u vodu čini mi se...A, što se tiče Mazzarija, meni bi ovo dovođenje ličilo na razna ranija razmišljanja Intera, učinimo tvrđom odbranu (oba puta kada je Mazzari odveo Napoli u LŠ imao je drugu najbolju odbranu u ligi) i oslonimo se na kontra napad. Naprosto, s vremena na vreme, u Interu se iznova javljaju ti sentimenti i razmišljanja nekakvog vremenom preobličenog i osavremenjenog podsećanja na nekakvu tradiciju koja vuče svoje korene iz šezdesetih. Upravo ovakvom logikom doveli su upravo iz Napolija Luigija Simonija i to se na čudan način, uprkos tituli najboljeg trenera u Serii A i otkaza u istom danu, pokazalo kao veliki potez. Naprosto, upravo Ronaldo i Simoni postavili su te sezone snažne temelje problematičnosti odnosa sa Juveom, koji će mnogo godina kasnije dovesti do svega što se dogodilo.Ma koliko Cassano imao lepu istoriju sa Mazzarijem, on više ne može da bude nikakav nosilac. Na drugoj strani, Interu možda i jeste potrebna jedna konzervativna čistka. Možda im jeste potrebna i tvrda ruka koja će po principu "ko kosi ko vodu nosi" učiniti ekipu jakom. Ali, pre svega, "Mazzarijevom Interu" su potrebne dve ZVERI od igrača, koje bi bile pandan a, pre će biti i nadogradnja onoga što su mu činili Hamšik i Cavani. Priča o trenerima na stranu. Zakeroni je u sezoni, kada je osvojio titulu, rekao da nije trener u rangu Capella ili Lippija, ali da ima tvrdu ekipa i ima Bierhoffa.Drugim rečima, na stranu dovođenje Mazzarija, čak iako eksplodira jedan mladi igrač koga Inter već ima u kadru, Interu je za najveće domete potrebno da dovede BAREM JEDNU ZVER OD NAPADAČA, a to je lakše reći nego uraditi.

Link to comment
Sasuolo i Livorno danas odlučuju u direktnom duelu ko će u Seria A
u poslednjim sekundama :Dmada, bice smrtno dosadni, sudeci po ovoj utakmici
Link to comment

Nadam se da ce se koliko dogodine zajedno sa sugradjanima vratiti odakle su dosli.Sutra posle utakmice ili najkasnije prekosutra ce se znati gde ce Mazzarri. Iako imam neki animozitet prema njemu ne bih imao nista protiv da nam on bude trener sledece sezone, cak ga i prizeljkujem u ovakvoj situaciji. Njegov odlazak u Inter bi nam dobrano smanjio manevarski prostor i ostali bi samo na Allegriju kao jedinom ozbiljnom imenu koje mozemo da dovedemo, i to samo u zavisnosti od onoga koliko je Silvio sjebao odnos sa njim. A i onako smatram da da je Mazzarri bolji trener od ovoga, iako nece osvojiti bob zna sta u karijeri zbog svog stekarskog mentaliteta. Ko ga jebe, mi ionako ne mozemo da osvojimo nista narednih 3-4 sezona.

Link to comment

Evo, kazu i da je Rafa Benitez jako blizu da zamjeni Mazzarrija u Napoliju. Bice ovakvih traceva na stotine sad. Blah.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...