Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

I to je to, a da se tako nesto izracunalo za UTD imali bi 100 punih stranica. UEFA mafiozi
Nije baš isto. Paralela između Mančestera i Serie A postoji, ali je pomerena vremenski. Mančester je ono što je bio Juventus i to ti je to... Ali, ne brini, niti će Mančester biti kažnjen ko Juve, niti će Englezi postati prvaci sveta te godine...A svi koji prate Seriu A znaju da se tu i tamo za Milan vazda pomalo navlačilo i u doba kada se za Juve kralo koliko se posle i u Engleskoj kralo za grešilo u korist Mančestera...Ali, ne brini, niko to gore neće naplaćivati Mančesteru i vraćati prenagomilane dugove Liverpulu...
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

U medjuvremenu, Mazzarri zvanicno novi trener Intera.A Joaquin ce izgleda u Fiorentinu za 2 miliona.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Jos uvek nisam sam sa sobom nacisto da l to sto radi Prade valja ili ne :zbunj: Bilo mi je obecavajuce kada smo se opredelili za Sabatinija i skautiranje JAmerikanaca, ali sada sa setom gledam u komsijski obor :(Sta ce biti sa Cercijem onda? Je l to znaci da ga necete vracati?

Link to comment
Jos uvek nisam sam sa sobom nacisto da l to sto radi Prade valja ili ne :zbunj: Bilo mi je obecavajuce kada smo se opredelili za Sabatinija i skautiranje JAmerikanaca, ali sada sa setom gledam u komsijski obor :(Sta ce biti sa Cercijem onda? Je l to znaci da ga necete vracati?
Prade, ali prije svega Macia, stvarno rade fenomenalno u ovih godinu dana. Nadao sam se da ce nastaviti da dovode igrace iz Spanije, masa timova je u finansijskoj krizi, a ima more odlicnih igraca. Cerci, pretpostavljam da se nece vratiti ako stvarno dodje Joaquin. Al bice solidnih para od njega.
kakav je bio ljaja ove sezone?
Drugi dio sezone fenomenalan. Iza Jovetica najbolji strijelac tima [12 golova, od toga 10 od januara]
Link to comment

Od januara i najbolji igrač lige (čak ne znam ni ko bi mu bio neka konkurencija - El Šaravi je pao, Kavani je otaljavao, eventualno Vidal koji igra u kontinuitetu od kad znam za njega ili Baloteli).Inače, postoji samo jedan razlog što mi nisu mrske Juventusove titule: Fudbalski Bog - Andrea Pirlo.

Edited by kralj
Link to comment

Nadam se da će doci do trampe Torres + keš (mnogo keša) za Cavanija, sad kada je gotovo izvesno da će Rafica preuzeti Napoli. Sad il nikad! :evil:

Link to comment
Od januara i najbolji igrač lige (čak ne znam ni ko bi mu bio neka konkurencija - El Šaravi je pao, Kavani je otaljavao, eventualno Vidal koji igra u kontinuitetu od kad znam za njega ili Baloteli).Inače, postoji samo jedan razlog što mi nisu mrske Juventusove titule: Fudbalski Bog - Andrea Pirlo.
Pa sad. Ja moram da opljunem i po ovoj, ponovo su zasrali. :) Nije mi jasno kako se u tom prokletom klubu niko nije setio da na proslavu ovogodišnje titule pozove i Del Piera. Najozbiljnije, nisu ga udostojili poziva. Neverovatno.Za Pirla se naravno slažem 1/1.
Link to comment

Ne jinxuj :angry: Ja sam se usrao ko grlica, mada me malo hrabri sto ove sezone odlicno igramo velike utakmice. Bio bi ozbiljan sex da je jebeni Chievo sa druge strane :dry: Ovo je verovatno najznacajnija utakmica za nas jos od one nesrecne protiv Sampdorije.Btw46258308.pngedit: Sto nece ovo u full size ovde, nego mora da se otvara eksterno? :gundjanje/pas-mater:

Edited by crtamOrasi
Link to comment
Srećno...
Fala :wub: trebace nam.Btw, doslo je do nekog dogovora izmedju navijaca tako da nece biti nekog veceg sranja pre ili posle utakmice. Svi zivi su apelovali da se nozevi ostave kod kuce. Mada je gotovo nemoguce da pojedinacno neki idioti ne opravdaju stab city titulu :dry:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...